FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Chusty do noszenia dzieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nerko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 12:15 pm    Temat postu: Chusty do noszenia dzieci Odpowiedz z cytatem

Czy są tu gdzieś na forum fajne mamuśki które mogłyby się wypowiedzieć jeśli chodzi o to czy chusty do noszenia dzieci są rzeczywiście takie dobre, wygodne i bezpieczne czy raczej wasze maluchy wolą naturalnie na rękach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te chusty to głupota i strasznie drogie są, droższe od nosidełek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najlepiej nosi się dziecko w nosidełku ergonomicznym. Jest przede wszystkim wygodnie i mi i dziecku, no i nie muszę się martwić o jego bezpieczeństwo Smile Swoje nosidełko zamawiałam na https://www.babytula.pl/collections/nosideka-ergonomiczne i był to naprawdę udany zakup! Od tej pory zawsze chodzę z nosidełkiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 106

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka chusta, to jak najbardziej fajna i wygodna rzecz. Można na spokojnie nosić w tym dziecko bez jakichkolwiek obaw, do tego jest to bardzo praktyczne. Sama nosiłam i polecam bardzo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim korzystaj z uznanych sklepów, nie kupuj dobre, bo tanie, ponieważ bardzo szybko odbije Ci się to czkawką. Według mnie najlepiej zaopatrzyć się w chusty lennylamb w sklepie https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Nosidelka_Chusty-do-noszenia_Chusty-lennylamb-1851.html Mają ogromny wybór i przede wszystkim super jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie czytałam tu https://kobietamag.pl/jakie-nosidelko-bedzie-idealnym-wyborem-dla-ciebie-i-twojego-dziecka/ , że jednak co nosidełko, to nosidełko Jest bezpieczniejsze i ja właśnie na to będę patrzeć. Może dla mnie to nie ma aż takiego znaczenia, ale jednak też ważna jest też odpowiednia pozycja kręgosłupa dziecka. .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy