FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pręty zbrojeniowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Nie Lut 21, 2016 3:00 pm    Temat postu: Pręty zbrojeniowe Odpowiedz z cytatem

Poszukuję dobrego dostawcy prętów zbrojeniowych. Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego dystrybutora?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
oskarr85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem od znajomych z branży, że wiodącym dystrybutorem wyrobów stalowych (jak pręty zbrojeniowe) jest VIMEX S.A. http://www.vimex.com.pl . Czytałem gdzieś, że kilkukrotnie otrzymali prestiżowe nagrody, jak Gazela Biznesu, czy Lider Polskiego Biznesu, także jest to rzetelna firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy mi również mówił o tej firmie, wypowiadał się dobrze na ich temat. Najlepiej wejść na ich stronę www.vimex.com.pl i samemu trochę poczytać. Podobno mają duże doświadczenie i są doceniani w swojej branży. Przekonaj się sam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RALEK72
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 2:37 pm    Temat postu: pręty zbrojeniowe Odpowiedz z cytatem

A może sam trochę pogrzebiesz w necie ?Ważne,aby polecana firma miała nie tylko konkurencyjne ceny,ale i była w miarę blisko Twojego miejsca zamieszkania,bo to obniży koszty transportu.Aby wyjść na swoje trzeba się nagłówkować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RALEK72
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 2:41 pm    Temat postu: pręty zbrojeniowe Odpowiedz z cytatem

A może sam trochę pogrzebiesz w necie ?Ważne,aby polecana firma miała nie tylko konkurencyjne ceny,ale i była w miarę blisko Twojego miejsca zamieszkania,bo to obniży koszty transportu.Aby wyjść na swoje trzeba się nagłówkować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Nie Maj 15, 2016 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem o firmie Vimex, z tego co wiem współpracowali z Budimex i Atal, także wydaje mi się, że są godni zaufania. W końcu mają ponad 20 lat doświadczenia w branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katpio123
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 54

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez słyszałem wiele dobrego o VIMEX www.vimex.com.pl - wygląda na to że to jakis potentat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Nie Cze 12, 2016 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o http://www.vimex.com.pl/ to faktycznie dużo się o nich w branży mówi. Sama wiele słyszałam dobrego więc myślę, że warto polecić. Z tego, co wiem, to eksportują również swoje wyroby do innych państw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą prętów zbrojeniowych i innych wyrobów stalowych jest https://prestostal.pl/ Oferują produkty wysokiej jakości w całkiem niezłych cenach, więc warto się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej sprawie to zgłoście się do firmy HurtoStal 2 http://www.hst2.pl/ ze Szczecina. U nich znajdziecie pręty zbrojeniowe żebrowane i gładkie i cała masę innych półproduktów i elementów konstrukcji stalowych. Dobrze się u nich zaopatrzycie. Duży plus za dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabinka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 284

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam pręty zbrojeniowe kompozytowe. Cena jest bardzo atrakcyjna. Dużo lepsza niż tych stalowych, a według mnie równie dobra. My mieliśmy z https://e-kompozyty.pl/product-pol-60269-Pret-kompozytowy-fi-4-mm.html
. Bardzo dobra jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy