FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Solidny deweloper

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 7:05 am    Temat postu: Solidny deweloper Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy w związku z awansem męża wkrótce przeprowadzamy się do Wrocławia. W ferworze pośpiechu i bieganiny nie chciałabym podjąc złej decyzji, w związku z zakupem nowego mieszkania. Dlatego już teraz rozglądam się za dobrym deweloperem który doradzi mi najlepsze rozwiązanie, czy znacie jakieś firmy deweloperskie działajace na terenie Wroclawia? Jak na razie znalazłam http://vantage-sa.pl/ i nie powiem, podoba mi się ich oferta, ale czy nie lepiej jeszcze troche sie porozgladać zanim nawiąże z nimi kontakt? Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol_p
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja chciałem skorzystać z oferty dewelopera, ale w między czasie polecono mi pośrednika nieruchomości z Wrocławia - Verso Nieruchomości http://www.verson.com.pl/ i też nawiazałem współpracę z tą firmą przy zakupie mieszkania. Jesteśmy wraz z żoną bardzo zadowoleni, znalazłem piękne mieszkanie w dobrej lokalizacji, z której mam blisko do pracy, sklepu, szkoły, etc. Moją sprawę prowadził Pan Przemysław Święch - człowiek bardzo życzliwy i kompetentny. Cenowo za taką jakość usług również nieźle, bo wcześniej próbowałem sam szukać i dużo czasu mi to zajęło, aż w końcu poszedłem do pośrednika. Na plus również współpraca z ich prawnikiem,który wyjaśnił całą procedurę oraz doradztwo kredytowe.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziecie potrzebowali nowego mieszkania, które będzie funkcjonalne i dobrze zlokalizowane to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również zapoznali się z ofertą Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/ jeśli chodzi o Kraków oraz Wrocław ponieważ tam mają nowe inwestycje i trzeba przyznać, że zadbali o świetne lokalizacje i konkurencyjne oferty. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że Kraków i Wrocław to dobre miejsce do zamieszkania na stałe, myślę o zakupie mieszkania na osiedlu Strefa Cegielnia w Krakowie bo to bardzo fajna, spokojna okolica, blisko stąd nad zalew Zesławicki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy