FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie kupię tanio kruszywo do ogrodu?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciekx
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 8:18 am    Temat postu: Gdzie kupię tanio kruszywo do ogrodu? Odpowiedz z cytatem

Witam! Czy ktoś może mógłby mi podpowiedzieć, gdzie mogę kupić kruszywo granitowe do ogrodu? Właśnie jestem w trakcie aranżacji ogrodu i zleciłem projekt firmie zajmującej się ogrodem, ale ceny, które mi zaproponowali wraz z materiałem są naprawdę kosmiczne;/ dlatego próbuję znaleźć coś na własną rękę i wykończyć ogród mniej więcej zgodnie z projektem, ale używając tańszych i zamiennych materiałów. Gdzie szukać tych wszystkich roślin? Kruszywa i kamiennych kostek? Może ktoś z Was dekorował ogród i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami?

Ostatnio zmieniony przez Maciekx dnia Sro Lip 22, 2015 2:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kawaler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy zamawiali na: http://herkam.pl/oferta/kruszywo - od stówy w górę to chyba niedrogo. Firma rekomenduje, że kruszywo wytrzymuje nawet 100 lat - tyle to jeszcze nie sprawdzałam i w sumie tyle nie potrzebuję chyba, ale w praktyce zobaczymy jak to będzie działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adakol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na Twoim miejscu sama czegoś bym poszukała, przecież w końcu sam wiesz co Ci jest najbardziej potrzebne i w jakiej cenie możesz sobie pozwolić na zakup Smile do tego wszystko zależy też od przewozu kruszywa, ponieważ go też trzeba doliczyć do ogólnego rozrachunku... idź do zwykłego sklepu budowlanego i zorientuj się w cenie i wtedy zobaczysz skąd najlepiej zamawiać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sajgiewicz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem możesz poszukać firmy zajmującej się ogrodami,ale tańszej albo szukać na własną rękę. Tak na chłopski rozum to kamienie będą chyba najtańsze w kopalni kamienia a roślinki w sieciach handlowych na dziale ogrodniczym. Możesz też poszukać w sieci,bo też mogą mieć lepsze ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciekx
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, to oczywiste przecież, że sam najlepiej wiem, co jest mi potrzebne, ale właśnie nie miałem pojęcia, gdzie to wszytko kupować;/ ale skoro mówicie, że spokojnie mogę składać zamówienia przez internet to może faktycznie z tej opcji skorzystam:) Chcę jak najwięcej zrobić sam, by jak najwięcej zaoszczędzić, więc poszukam czegoś na własną rękę.. Może zacznę od tej kopalni kamienia.. z tego co wiem to w pobliżu nie ma nic w tym stylu, ale może coś znajdę w sieci:)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile tego potrzebujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erge
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja szukałem kruszywa i kamieni typu kostka brukowa i granitowa do ogrodu to skorzystałem z oferty firmy z okolic Gdańska: http://www.wegiel-granit.pl/kostka-granitowa. W moim przypadku się sprawdziła i byłem zadowolony z zakupów i obsługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi jest transport, kupuje u najbliższego sprzedawcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami można się jednak zdziwić, że z większej odległości jest taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Nie Mar 06, 2016 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaglądałeś już na stronę firmy CZYSTY ZYSK? Jeśli nie, to koniecznie sprawdź sobie ich ofertę. Oferują różnego rodzaju kruszywo oraz usługi transportowe. Wszystko więc zamówisz w jednym miejscu. Nie trzeba będzie zgrywać terminów czy też osobno się rozliczać. Myślę, że jest to idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Kwi 2016
Posty: 51

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że możesz znaleźć, czego szukasz, na stronie http://marmurowe.pl/. Ja od nich zamawiam kamień ogrodowy, sprawdź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalamar napisał:
Czasami można się jednak zdziwić, że z większej odległości jest taniej.


Transport 500 km pochłonąłby wszelkie promocje w zakupie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://podolski-kruszywa.pl/ masz namiary na skład kamienia oraz kruszywa. Mają dość szeroką ofertę i być może akurat tam coś znajdziesz. Sama też wykańczałam swój ogród - pracy mnóstwo, ale satysfakcja ogromna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeżeli będziesz również potrzebował kostki brukowej, płyt ażurowych oraz innych ozdób do ogrodu to polecam odwiedzić stronę producenta Pozbruk, gdzie tego typu materiałów nie brakuje i co ważne wyróżniają się najwyższą jakością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateusznowak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 11:42 am    Temat postu: grys dolomitowy Odpowiedz z cytatem

U mnie była podobna sytuacja i też grys dolomitowy kupowałem na własną rękę. Zamawiałem u tego producenta: http://www.cemex.pl/kruszywa-drogowe.aspx i kruszywa były naprawdę dobrej jakości. Idealnie sprawdziły się na podjazd do garażu, ścieżki oraz to co zostało wykorzystaliśmy z żoną do aranżacji ogrodu. Całość świetnie się prezentuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy