FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Łódź-Biuro nieruchomości
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łodzianin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 10:41 pm    Temat postu: Łódź-Biuro nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich:-)
Mam pytanie odnośnie biur zamiany mieszkań.Kogo byście polecali z Łodzi?
Biuro godne uwagi.

Czy ktoś słyszał o biurze na ul.Struga 25?Czy jak biuro nie ma swojej strony www to jest niedobrze?

Proszę o odp,z góry bardzo dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Weronika
Moderator
Moderator


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 237
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Nie znam żadnych opinii na temat tego biura. Mogę natomiast powiedzieć jedno. Posiadanie strony www świadczy moim zdaniem o profesjonalnym i nowoczenym podejściu biura do klienta. Wiec gdy biuro nie posiada strony www nasuwa mi się pytanie czy jest tak male, czy tak slabe na rynku, ze nie walczy o klienta tak latwo dostępną metodą jaką jest "zaistnienie w internecie".
Pozdrawiam i życzę powodzenia Smile
_________________
Szukasz Nieruchomości ?
Szukasz Kredytu mieszkaniowego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malgosiak.r
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 10:05 pm    Temat postu: Łódź-Biuro nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich !
Przez kilka miesięcy szukałam mieszkania dla rodziców. Określiła konkretne bardzo zawężone kryteria: miało być na Dąbrowie parter lub 1 piętro z balkonem.
W pierwszej kolejności przeglądałam internet, niestety większość zamieszczonych tam ogłoszeń należy do biur. (nportal.pl, gratka.pl)
Po wykonanym telefonie w sprawie konkretnego mieszkania (które sama znalazłam) trzeba podpisać umowę z biurem. W umowie zawarta jest oczywiście prowizja od 2 do 3,69%.
Podpisałam w ten sposób 3 umowy. Odrzucając kiedyś propozycję - pani rzuciła słuchawką, więcej propozycji z tego biura nie otrzymałam. Przy kolejnej umowie powiedziałam, iż oczekuję od brokera propozycji innych mieszkań oprócz tego w sprawie, którego zadzwoniłam. Pan zapewniał mnie, że jest to biuro z tradycjami ma mnóstwo propozycji i z pewnością coś wybiorę. Skończyło się na zapewnieniach. Nie mam pojęcia za co Ci ludzie biorą takie pieniądze.
Nie boję się na tej stronie wystawić opinii negatywnej (mam przecież podpisane umowy z adresami mieszkań, które obejrzałam).
I tak negatyw dla biura: - MAR-WOJ Doradztwo Finansowo-Mieszkaniowe
i Biura Nieruchomości Estate

Tylko z biura Lege Artis otrzymała więcej niż jedną propozycję.
Polecam usługi pani Magdy Młynarczyk (mają stronę internetową: www.legeartis-lodz.pl).

Pozdrawiam i życzę miłego kupowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patison
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 14

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ober-haus.pl/kontakt/lokalizacje-biur/ tu masz dokładny adres agencji nieruchomości z którą ja miałem do czynienia. To czy agencja ma stronę internetową czy nie ma to raczej nie świadczy o kompetencji tej agencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banderas1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lut 23, 2012 1:44 pm    Temat postu: polecam 4 Houses Łódź Odpowiedz z cytatem

Witam.
Polecam biuro 4 Houses Nieruchomości z Łodzi. Profesjonalna obsługa , mili ludzie i rozsądne ceny , jak na ten rynek. Możliwość negocjacji prowizji
Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrzegam
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 11:52 am    Temat postu: OSTRZEGAM WSZYSTKJIE BIURA NIERUCHOMOŚCI I KLIENTÓW Odpowiedz z cytatem

OSTRZEGAM!!!!!!
Ostrzegam wszystkie biura nieruchomości i klientów przed ludzmi którzy podają się za klientów chętnych do oglądania mieszkań za odstępne lub kupna, szczególnie na Retkini-Teofilów.
Kobieta o imieniu SANDRA jej rzekomo ojciec GRZEGORZ, podają się za klientów oglądają mieszkanie po czym wracają do tych mieszkań i namawiają na zamianę lub sprzedaż. Zabierają dowody osobiste, mają notariusz w Aleksandrowie Łódzkim oraz wyprowadzają ludzi do starego budownictwa w prywatnych kamienicach bez zrobienia dokumentacji i lokują po pare osób z różnych mieszkań w jednym pokoju. Sprawa jest już podana na policję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niedawno zamieniałem mieszkanie z rodziną na większe, z tej okazji korzystałem z pomocy biura nieruchomości lichman. Nie rozczarowałem się... Wybór ofert był szeroki i pomogli mi znaleźć mieszkania, jakiego szukałem o określonym metrażu i lokalizacji. Mozna zaczac od przeglądania ofert na ich stronie, polecam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 921

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie firmy pod inwestycję w nieruchomości magazynowe, to Jartom, ale oni mają siedzibę w Warszawie. Na pewno plusem współpracy z nimi jest przede wszystkim skuteczność, ale również brak prowizji od klientów, którzy kupują nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romo.rere
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 52

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 7:21 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ja też korzystałem z usług Lichmanna. Mam wrażenie, że ich największym plusem jest to, że dostosowują swoją ofertę do klienta. Dobrze rozumiałem się z przydzielonym mi do współpracy pośrednikiem, mogłem mu jasno powiedzieć, czego oczekuje, a on dostosowywał oferty do tego co mówiłem. Czułem potraktowany się jako ważny klient, indywidualnie, tak jak być powinno. Jeśli chodzi o wybór ofert do zakupu, również nie zawiodłem się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 921

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę - http://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/%C5%81%C3%B3d%C5%BA Mieszkania w Łodzi są rekordowo tanie. Ktoś kto ma w miarę sensowną pracę na miejscu może sobie żyć na fajnym poziomie. W Wawie stawki 2 razy wyższe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tejlor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 11:28 am    Temat postu: Ciekawe nieruchomości w ŁODZI - gdzie i co kupić? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad zakupem nieruchomości w ciekawej okolicy w Łodzi, na Bałutach. Wiem ,że to kolejna realizacja tego samego developera i ciekawi mnie wasza opinia o nich, może ktoś tutaj jest kto ma jakieś pojęcie o tym? Interesuje mnie mieszkania na osiedlu Villa Romanów w Łodzi. dokładnie o tą inwestycję www.villaromanow.pl - ktoś coś? Z góry dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wawa50
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2016
Posty: 14
Skąd: Rumia

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj tutaj : http://moje-mieszkanie24.pl . Są biura z łodzi które współpracują z tym portalem i poczytaj opinie o nich Smile Powodzenia !
_________________
Gotówka w 5 min !
www.szybka-kasa24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1688

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://www.centralanieruchomosci.pl jest dobre biuro nieruchomości, które zajmuje się pośrednictwem w transakcjach na rynku nieruchomości oraz usługami doradczymi dot. nieruchomości. Warto się do nich udać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 921

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2016 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj zobaczcie - https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/lodz Szukajcie bezpośrednio przez internet. Pojedyncze agencje nie mają wszystkich nieruchomości, natomiast w sieci masz do obejrzenia wszystko w jednym miejscu i po prostu dużo łatwiej coś konkretnego można znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annadekiel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorzej, jak się trafi na obcokrajowca, który chce wynająć mieszkanie i potrzebne jest tłumaczenia umowy handlowej. Znalazłam takie informacje na te temat: http://blog.slavis.net/bez-kategorii/tlumaczenie-umow-handlowych-najczestsze-problemy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy