FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Po co komu pośrednik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zumi13
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z porównywarek internetowych, wcześniej prosić o wycenę w kilku bankach.
_________________
samochód zastępczy z oc sprawcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Laurax
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 47

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś się na tym nie znam, to lepiej załatwiac przez pośrednika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrudniając pośrednika, jakiego rzędu są to pieniądze? Czy to tajemnica jaki procent bierze pośrednik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emmersonmieszkania
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy tak naprawdę od pośrednika - ja przykładowo miałem 7%, trochę po znajomości
_________________
Polecam nowoczesną wyszukiwarkę nieruchomości - Mieszkania do wynajęcia Kraków - znajdziemy tam mnóstwo ciekawych ofert:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aniaczyanka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 11:38 am    Temat postu: posrednik nieruchomosci poznan Odpowiedz z cytatem

ja np mieszkam w poznaniu i prowizje oraz oplaty sa strasznie drogie, dlatego uczulam, że w duzych miastach nie warto szukać posredników. Wiesz co ja zrobilam? postanowilam, ze znajde jakies biuro w mniejszym miescie. i to byl strzal w 10! znacznie nizsze koszty i rozne oferty, mozna porownac i wybrac najkorzystniejsza dla siebie. a mowa o http://fwk.com.pl/index.php/o-nas . wspolpracuje z nimi (12 miesiecy) i póki co nie moge powiedziec zlego slowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta Kluawik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 3:57 pm    Temat postu: Recamp Lokalnie w Katowicach Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się pośrednictwem nieruchomości na kolejną edycję spotkania branżowego RECAMP.PL które odbędzie się 3 MARCA w KATOWICACH. Dołącz do nas i podziel się swoją energią! Poprzednie ogólnopolskie spotkania odniosły wielki sukces, tym razem spotkamy się na Śląsku. Na spotkaniu pełnym tak wielu pozytywnych ludzi, nie może zabraknąć i Ciebie. Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie: http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/katowice/recamppl-local-katowice-112320/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam pośrednika http://www.verson.com.pl/ z Wrocławia. Bardzo dobre podejście do klienta, fachowość i nieprzypadkowi pracownicy z doświadczeniem i wiedzą. Z tą firmą wiążę same dobre wspomnienia, także każdemu zainteresowanemu mogę polecić z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mila87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, sama korzystałam przy sprzedaży mieszkania z usługi pośrednika Verso Nieruchomości z Wrocławia i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiesz co zawsze się przydaje - chciałoby ci się to wszystko samemu załatwiać i masz na to czas? ja bym zaufała http://www.mieszkanie24.com/ widziałam opinie że szybko zajmują się wszystkimi sprawami i są naprawdę skuteczni. Jak będę sprzedawała w przyszłym roku moje mieszkanko to na pewno się nad nimi zastanowię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kotek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 34

PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie warto, biorą oni za dużo kasy Confused
_________________
Jak skutecznie schudnąć 10 kg - no to do dzieła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto, nie warto. Zawsze warto podchodzić do tematu indywidualnie, nie każdy ma luksus, jakim jest czas i samodzielne umawianie i oprowadzanie potencjalnych klientów, myślenie nad sprzedażą.. Czasem ten pośrednik wprowadza wartość dodaną. Czasem pośrednik ma dobrą ofertę i można na tym skorzystać, i nawet po zapłaceniu prowizji może wyjść taniej... trzeba szukać wszędzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ortega
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 46

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo przypadła do gustu firma http://www.agge.pl/ która zajmuje sie doradztwem w inwestycje w mieszkania i nieruchomości. Jesli ktoś ma co nieco gotówki do zainwestowania to z pewnością warto sie zainteresować bardziej. To o wiele bezpieczniejsze niż samodzielne działania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ortega
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 46

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo przypadła do gustu firma http://www.agge.pl/ która zajmuje sie doradztwem w inwestycje w mieszkania i nieruchomości. Jesli ktoś ma co nieco gotówki do zainwestowania to z pewnością warto sie zainteresować bardziej. To o wiele bezpieczniejsze niż samodzielne działania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Inga5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 10:32 am    Temat postu: tylko z agentem Odpowiedz z cytatem

Ja sprzedawałam mieszkanie w Warszawie z pośrednikiem Rafałem Bieleckim i jeśli w najbliższym czasie znowu będę coś sprzedawać albo kupować, na pewno ponownie się do niego zgłoszę. W momencie rozpoczęcia współpracy miałam niewielkie pojęcie na temat tego, jak wygląda współpraca z agentem i w ogóle sprzedaż mieszkania. Jednak bardzo szybko poczułam, że jego pomoc zdejmuje mi z barków bardzo dużo pracy, a co więcej, mam do czynienia ze specjalistą, bez którego w niektórych obszarach błądziłabym jak dziecko we mgle. Samodzielnie na pewno nie znalazłabym tak szybko kupców, nie miałabym przygotowanej profesjonalnej oferty. Możliwe, że sprzedałabym nieruchomość po cenie poniżej jej wartości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beciaki
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 20

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również sprzedawałam mieszkanie z pośrednikiem i nie żałuję. Taka osoba bardzo ułatwia sprawę podczas wszystkich prawnych powinności. Uważam że trzeba zawsze uważać i być zapieczonym. Zanim jednak znalazłam pośrednika dużo korzystałam z portali na temat nieruchmości http://stigmapro-shop.com/a/bvbh,na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy