FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wyciskarki do soku
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spokes
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 75

PostWysłany: Sob Cze 25, 2016 1:01 pm    Temat postu: wyciskarki do soku Odpowiedz z cytatem

Macie w swoich mieszkaniach wyciskarki do soku? jakie modele? Kuvingsy? Na co należy zwracać przy wyborze? gwarancja moc silnika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mcius432
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sob Cze 25, 2016 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z czego konkretnie te soki zamierzasz robić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalihalirap
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 10
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takiego Kuvingsa http://zdroweimarkowe.pl/wyciskarki/60-zestaw-wyciskarka-do-sokow-kuvings-b6000r-z-kompletem-sitek.html
Powiem wprost - Kuvings jako wyciskarka do soków to urządzenie bardzo drogie. Chyba nawet najdroższe, że wszystkich dostępnych na rynku. Ale jeśli chodzi o 'efektywność pracy', to gwarantuję, że ciężko będzie znaleźć coś lepszego. Przykład:
Miałem Huroma - wyciskarka tez z górnej półki. Po końcu gwarancji okazało się, że potrzebny był remont - kapitalny, włącznie z wymiana części silnika. Jak podliczyłem koszta (zakup+serwis+wymiana+naprawy), to wyszło, że mogłem sobie pozwolić na Kuvingsa i to z wyższej półki. Dlatego jeśli juz kupować wyciskarkę do soków to porządną a nie taką, która po końcu gwarancji zacznie się sypać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Sob Paź 29, 2016 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posprawdzaj sobie modele jakie są dostępne na naszym rynku W sieci jest kilka sklepów np. https://www.ekosklepbio.pl/ w których możesz kupić wyciskarki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyciskarka do soku to fantastyczne urządzenie. Ja własnie planuję zamienić sokowirówkę na wyciskarkę. Zainteresowały mnie wyciskarki Hurom. Mają nowoczesny wygląd i dodatkowe funkcje. Można je rozbudować dokupując sitko do musów i do klarownych soków. Czytałam, że sok z wyciskarki jest o wiele zdrowszy niż z sokowirówki, gdyż nie traci tyle witamin podczas "produkcji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto kupić dobrą wyciskarkę do soków. Dzieki temu możemy zdrowo sie odżywiać i czuć się lepiej oraz tracić nadprogramowe kilogramy. Zastanawiam się nad wyciskarka marki Angel ,https://energiazdrowia.pl/pl/searchquery/angel/1/full/5?url=angel . Sporo o tej firmie czytałem i bardzo mi odpowiadają ich produkty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 122

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taką do cytrusów ale muszę kupić do wszystkich warzyw i owoców bo uwielbiam takie robione soki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście wyciskarki do soków bywają bardzo przydatne i warto jest je mieć w domu, jeżeli jest się zwolennikiem świeżych soków. Kilka rodzajów wyciskarek widziałam na stronie http://www.zadowolenie.pl/agd-male/do-kuchni/wyciskarkii wygląda to interesująco, bo dotyczy nie tylko tych do cytrusów, ale i innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno takie wyciskarki potrafią nie tylko urozmaicić kuchnię, ale także dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam takiego urządzenia. Nigdy nie czułem, żeby było mi potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://wyciskarkisokow.pl mają niezły sprzęt. Moje zdanie jest takie, że najlepiej korzystać z rozwiązań, które nie tylko ciekawie się prezentują, ale przede wszystkim są funkcjonalne. Wyciskarki KUVINGS wyciskają sok nie tylko z owoców, ale również warzyw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 1:33 pm    Temat postu: Wyciskarka Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie mam wyciskarki, ale orientowałem się trochę w cenach i chyba kupię sobie sprzęt marki Muke. W porównaniu z konkurencją jest tańszy, ale patrząc po opiniach tak samo niezawodny. Taka wyciskarka to duża oszczędność, w końcu sok 100% kosztuje ok 5 zł za litr, a tu za tę kwotę mamy dwa razy więcej. Żałuję, że wcześniej jej nie kupiłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam czasu na wyciskanie takich soków, ze wzglegu na napiety plan tygodnia. Mimo to mozna kupic takie soki naturalne np z sadu wincenta . Są nie tylko zdrowe (spore zrodlo witamin) ale i smaczne a moimi ulubionymi są te soki warzywne https://www.sadywincenta.pl/sklep/smaki/sok-warzywny Czasem kupuje sobie je przed pracą żeby dostarczyc sobie energii na dobry poczatek dnia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co myślę, ze warto abyś również zwrócił uwagę na propozycje od BioChef czyli jednego z nowszych producentów na naszym rynku w zakresie wyciskarek który przygotował szeroki wybór modeli i do tego naprawdę niezłych parametrach czego nie powstydziliby się topowi producenci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle tych marek jest ze nei wiadomo co kupić a tez w sumie planuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy