FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Adapter zamiast fotelika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jolenka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 444

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 7:28 am    Temat postu: Adapter zamiast fotelika Odpowiedz z cytatem

Znalazłam ostatnio taki pas https://smartkidbelt.com/pl/ który zastępuje foteliki dziecięce jeśli dziecko ma powyżej 5 lat. Koszt zakupu niewielki i posiada wszelkie dopuszczenia do użytkowania ale pytanie czy ktoś z was już go używa. Chcę poznać opinię użytkownika zanim je zakupię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 596

PostWysłany: Wto Lip 25, 2023 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UPADATE. Powiem wam, że też myślałam nad tym, ale mimo wszystko jestem zadania takiego -że fotelik, to fotelik. Aktualnie jestem posiadaczem fotelika podobnego do https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-cosmo/?color=JeansC.04 i jestem mega zadowolona. Ogólnie foteliki typu ten COSMO - są znakomicie wykonane i zapewniają kompleksową ochronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Never
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 25, 2023 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to dobre rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 259

PostWysłany: Sro Sie 02, 2023 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, że jakby sprawa była prosta i faktycznie adapter w typie Smart Kid Belt był do niczego, to nie dostałby homologacji (a przecież ją ma), nie wypadałby dobrze w testach. No i konkurencja w postaci firm fotelikowych nie robiłaby takiego hałasu o taki produkt. Bo ich działania, oszukiwanie w testach (poczytajcie - https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala-prawda-o-smart-kid-belt/) i jeszcze naciski na urzędników, to już gruba sprawa. Widać że się boją tego produktu. Wiec musi być w jakiś sposób dla nich zagrożeniem. Z powodu swojej konkurencyjności? Innowacyjności? Wyników w testach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 98

PostWysłany: Wto Paź 24, 2023 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie na brd24 są jest już drugi artykuł https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/jak-urzednicy-komisji-europejskiej-pomagali-duzym-firmom-wyeliminowac-polskie-urzadzenie-do-przewozu-dzieci/, którego treść również każe się zastanowić dlaczego branża aż tak chce wyeliminować urządzenie, które tak jak i inne produkty spełniło normy. Różnicą jest tylko jego innowacyjność i cena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 299

PostWysłany: Nie Gru 03, 2023 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy pasy smart kid belt w drugim aucie, bardzo fajne i wygodne rozwiązanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 259

PostWysłany: Pon Gru 04, 2023 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo to fajny produkt. Cały pomysł koncepcja jest banalna, ale skuteczna. Ze też ktoś wczesniej nie wymyślił czegoś tak oczywistego jak Smart Kid Belt. Pas standardowy od lat jest przetestowany, a tutulko zrobili patent by to działało z mniejszym dzieckiem. i Tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy