FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Doskonalenie zawodowe - 24 godz. e-learningu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AktywnaDsD
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 11:31 am    Temat postu: Doskonalenie zawodowe - 24 godz. e-learningu Odpowiedz z cytatem

Chcesz łatwo i przyjemnie zaliczyć 24 godziny w ramach doskonalenia kwalifikacji zawodowych licencjonowanych zarządców nieruchomości? Nie masz czasu a mimo to chciałbyś doskonalić swoje umiejętności w zarządzaniu i pracy z klientem? Najlepszym rozwiązaniem jest e-learning! Dom Szkoleń i Doradztwa przygotował specjalne szkolenia, które dostarczą Ci nie tylko wiedzy, ale i… rozrywki! Więcej informacji oraz lekcje próbne na http://www.domszkolen.com/eml/ . Zapraszamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
piotr_koperta27
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że e-learning to świetny sposób na edukację. Do tej pory uczestniczyłem tylko w stacjonarnych szkoleniach, ale w tym roku spróbowałem w internecie i już nie wrócę do tradycyjnej formy :)
Polecam też firmę, w której się szkoliłem - to idoskonalenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy