FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Transport do 3,5 tony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila_90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 319

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 12:19 pm    Temat postu: Transport do 3,5 tony Odpowiedz z cytatem

Transport towarów jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem, dlatego nie można powierzyć go byle jakiej firmie. Jeżeli poszukujecie firmy zajmującej się transportem dużych ładunków po Europie, polecam http://transport-eurotrans.pl
Transport do 3,5 tony traktują priorytetowo, bardzo dobrze orientują się z przepisach logistycznych i zatrudniają profesjonalnych kierowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o międzynarodowy transport ciężarowy, to firmą którą udało mi się sprawdzić jest firma http://www.transportgrecja.pl/ . Myślę, że współpraca z nimi przebiega bezproblemowo, a firma gwarantuje szybki i bezpieczny transport towarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytajcie sobie ten artykuł o podstawach transportu ponadgabarytowego. Jestem pewna, że może Wam wiele wyjaśnić w tej tematyce. Takie fachowe porady są na wagę złota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transport towarów to wbrew pozorom bardzo odpowiedzialne zadanie, trzeba zadbać o najmniejsze szczegóły aby przewieźć dany ładunek bezpiecznie na miejsce. Dlatego tak ważne jest jego przewożenie w odpowiednich, atestowanych skrzynkach plastikowych oraz specjalnych pojemnikach, które mają zapewnić bezpieczeństwo danego towaru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rubinstein3
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 5
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe towary jest łatwo przewieźć w porównaniu do dużych. Wiele firm oferuje taką usługę stosunkowo tanio.
_________________
Pomagaj człowiekowi wspinającemu się na górę, a nie temu, który czeka na dole
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kostka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 127

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rubinstein3 napisał:
Małe towary jest łatwo przewieźć w porównaniu do dużych.

To racja. Ja się ostatnio głowię jak przetransportować towary i sprzęty o wielkich gabarytach. Zalazłam artykuł na ten temat: http://blogstyle.pl/jak-transportowac-duzy-lub-dziwnych-rozmiarow-ladunek/ i się okazuje, że trzeba mieć mnóstwo pozwoleń, nie każda trasa będzie odpowiednia i jeszcze powinna być eskorta przy takim przewozie. To prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o firmy transportowe to moge smialo polecic firme: http://www.integral-logistics.com.pl/pl - zajmuja sie rowniez transportem materialow niebezpiecznych oraz wielkogabarytowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shania11
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2016
Posty: 28

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić firmę transportową Cargo Transport, z którą współpracujemy. Firma rzetelna i odpowiedzialna, towar dojeżdża do Klienta zawsze na czas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy