FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotelik czy Smart Kid Belt?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
henriette.sanford
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 11, 2023 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na czym usadzić dziecko kiedy kupię smart kid belt? Jak to działa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Wto Lip 11, 2023 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczak napisał:
Tu nie chodzi o konkurencję, a o bezpieczeństwo. Foteliki to lepsza i bezpieczniejsza opcja. Ten pas jak już to dobre rozwiązanie dla starszych dzieci... nie wiem, takich od 10 lat w górę. Młodszym dzieciom bym czegoś takiego nie fundowała. Zresztą czytałam całe mnóstwo protestów rodziców przeciw temu "cudownemu" wynalazkowi. Sory, ale nie.


Ale wierzysz postom rodziców, czy niezależnym testom robionym w laboratoriach. Ale takich dobrych testów, a nie ustawianych jak to ma miejsce ostatnio, bo robionych na zlecenie firm z branży. Tutaj sytuacja nie jest obecnie biało-czarna. Firmy nawet potrafiły zlecić testy w ADAC (czy też jakieś powiązane organizacje) i robić testy, gdzie fotelik był testowany lżejszym manekinem niż Smart Kid Belt. Różnica to było tylko 8,5 kg. Ale wyniki i tak porównywali. Jak to wygląda na działanie prawidłowe, to czemu nie porównywać samochodów z ABS i bez? Albo silnik z tubo i bez. Skoro parametry testu nie muszą być tożsame? Dla mnie to kompletne oderwanie od rzeczywistości dla tych, co to próbują robić. I zastanawia sens takiego testowania, albo chęć ukrycia prawdziwych wyników. A to tak naprawdę tylko pewien wierzchołek tego, co się dzieje. Na BRD24 jest jeszcze taki artykuł, który to pokazuje: https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala-prawda-o-smart-kid-belt/. Skoro produkt jest zły, to niech to wykażą w testach. Ale na realnych warunkach i na takich samych zasadach. Ale takich testów nie chcą zrobić. Dlaczego? Może po prostu już znają wyniki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

henriette.sanford napisał:
Na czym usadzić dziecko kiedy kupię smart kid belt? Jak to działa?


Zerknij na http://smartkidbelt.com/, a znajdziesz tu wszystkie informacje na temat tego urządzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Czw Gru 14, 2023 4:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też uważam, że to co robi konkurencja nie jest dobrą praktyką. takich artykułów jak wspomniała już @Veronique90 jest znacznie więcej w sieci, ja trafiłem na taki https://www.wirtualnemedia.pl/centrum-prasowe/artykul/53-minuty-tyle-zajelo-urzednikowi-komisji-europejskiej-na-przesadzenie-o-losach-polskiego-producenta. jestem realistą i praktykiem, działają na mnie wyniki przeprowadzonych testów a nie subiektywne opinie innych rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayegraham
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2023
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 14, 2023 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba fotelik to lepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy