FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
sklep elektryczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vipdama
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2022
Posty: 35
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2023 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio, kiedy remontowałam mieszkanie, musiałam zrobić porządek z rozrzuconymi kablami. Szukałam sklepu, który oferuje solidne opaski kablowe i inne akcesoria do uporządkowania przewodów. Trafiłam na stronę https://opaskikablowe.pl/ i byłam pozytywnie zaskoczona ich asortymentem. Może to nie typowy sklep elektryczny, ale ma wszystko, czego można potrzebować do uporządkowania kabli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2023 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim odczuciu, jeśli jesteś w branży elektrycznej, warto zastanowić się nad współpracą z Vtac. Ostatnio trafiłem na ich ofertę dla biznesu na https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ i wydaje się być naprawdę atrakcyjna. Co więcej, słyszałem, że mają interesujące szkolenia dla elektryków. Może ktoś z was ma doświadczenia z nimi?
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Sob Lis 25, 2023 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o produkty do firmy, to polecam zajrzeć na stronę firmy Balticad . W ofercie znajdują się między innymi komputery przemysłowe, okablowanie i wiele innych. Tutaj można liczyć na opiekę posprzedażową, a podczas zakupów na wsparcie techniczne. Myślę, że oferta jest naprawdę warta uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 941

PostWysłany: Sob Gru 09, 2023 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca na zakup produktów elektronicznych, to polecam wam przyjść do tego dużego i dobrze wyposażonego centrum handlowego https://gdpoland.pl/elektronika/ Tam bez wątpienia znajdziecie wiele ciekawych produktów w rozsądnych cenach. Myślę, że nie będziecie zawiedzeni szerokim wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghaag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: Maków Podhalański

PostWysłany: Wto Gru 19, 2023 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na doskonałą przewodność, miedź jest niezbędna do wytwarzania i dystrybucji energii elektrycznej, dlatego też miedziane szynoprzewody są szeroko wykorzystywane w przemyśle energetycznym (np.: do budowy szaf i rozdzielnic prądowych).
_________________
busbar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy