FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dom na wsi czy w mieście
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wsi można sobie w ogrodzie jakąś fajną altankę postawić. Szukam domków ogrodowych, bo marzy mi się coś takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
benedict
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w życiu nie zamieszkałbym na wsi... Mieszkałem już kiedyś i to był największy błąd mojego życia - jakbym się cofnął w czasie... Zero komunikacji, zero cywilizacji, zero atrakcji, no bo ile można patrzeć na szumiące drzewa...? Nie, zdecydowanie to nie rozrywka dla mnie, ja muszę czuć, że żyjęSmile Ale wiem, że jest mnóstwo zwolenników życia na wsi:-) życzę im powodzenia Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Czw Lut 04, 2016 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najwygodniej jest zamieszkać pod miastem. Mnie podobają się do tego takie projekty małych domów. Przynajmniej nie będzie w nich problemu z wysokimi kosztami ogrzewania....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MikiNik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 6
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są domy na wsi w niedalekiej odległości od miasta. Sam mam rodzinny dom oddalony o 5km od miasta średniej wielkości. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
_________________
Brzydka kobieta jest skarbem w domu, ale na ucztach króluje piękna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na domek na wsi i to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy Smile Ostatnio rozglądamy się za garażem i chyba zdecydujemy się na blaszany garaż z http://www.maritom.pl/ Ceny są bardzo przystępne a jakość na najwyższym poziomie. Nie opłaca nam się budować nowego garażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
labeljo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdecydowanie miasto, chociaż ono nie jest pozbawione minusów.
Po prostu lubię mieć bliżej do pracy, a w mieście nie zawsze muszę wsiadać w samochód, aby dojechać.
No i poza tym o sklepy też nietrudno więc jak czegoś zabraknie w domu to wystarczy iść za róg, żeby natknąć się na jakiegoś spożywczaka. Nie mówiąc o tych bardziej specjalistycznych.
Z hałasem nie mam problemu, bo mieszkam w spokojnej dzielnicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie mieszkania na wsi, bo wszędzie miałabym daleko. Na wsi jest cicho i spokojnie, ale w mieście także można kupić mieszkanie na spokojnym i cichym osiedlu i przykładem takich nieruchomości są mieszkania, które możecie zobaczyć na tej stronie http://promenadywroclawskie.pl/ . Osiedle jest bardzo bezpieczne, spokojne, a znajduje się niedaleko centrum i nad brzegiem Odry. W kilkanaście minut można dość do rynku we Wrocławiu. Mieszkałam kiedyś na wsi i nie wspominam tego okresu zbyt dobrze, bo miałam ogromne problemy, żeby wrócić z zajęć dodatkowych i rodzice musieli po mnie wyjeżdżać kilkanaście kilometrów i wiązało się to z olbrzymi kosztami. Nie chciałabym, żeby moje dziecko było tak ograniczone i nie mogło rozwijać swoich zainteresować ze względu na brak możliwości powrotu autobusem i mój brak czasu na wyjechanie po niego samochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sob Lip 16, 2016 5:58 am    Temat postu: dom Odpowiedz z cytatem

Ja jednak chyba wolę mieszkać w mieście. A jak się zdecydujecie gdzie chcecie zapuscić korzenie, to pewno do wlasnego domu, mieszkania będziecie potrzebować internet. Szukając dostawcy zobaczcie tu https://www.dostawcy-internetu.pl/ Porównywarka cen dostawców internetu pomoże porównać oferty. Łatwiej podjąć decyzję, gdy zna się warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór należy do Ciebie. To indywidualna sprawa zależna od Twoich potrzeb. Jeśli lubisz naturę, spokój i ciszę warto zdecydować się na przeprowadzkę na wieś. Jeśli wolisz spacerować po zatłoczonym centrum i mieć w zasięgu ręki sklepy zostań w mieści.
Obojętnie, którą opcję wybierzesz warto zastosować w domu nowoczesne rozwiązanie - smart dom, które zapewni większe bezpieczeństwo użytkownikom.
Gdybyście byli zainteresowani to sprawdźcie ofertę http://www.ferguson-digital.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzeniszka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2016
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment życie w mieście jak dla mnie ale może w przyszłości pod miastem...na spokojnie. To brzmi jak sensowny plan Smile
_________________
program crm - sprzedaż crm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza opcja to na obrzeżach Smile Masz i miasto i zadatki wsi
_________________
Kto nie ma czasu, jest biedniejszy niż żebrak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 9
Skąd: Płock

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej większość pracujących powie, że miasto, choćby ze względu na dojazdy. Na wieś można się przenieść, będąc na emeryturze , bo cisza i spokój są tam faktycznie nieporównane z żadnym innym miejscem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaję rację - obrzeża są super. Choć trzeba z namysłem wybrać osiedle, bo jeśli jest przy małej drodze, można później utykać w korkach. Bardzo podoba mi się opcja z otoczeniem zieleni - można się czuć niby jak na wsi, ale jednak z łatwym dostępem do miasta tak jak na przykład ta inwestycja: http://www.verson.com.pl/oferta/deweloperskie/jelenia-gora-cieplice-slaskie-zdroj-ul-cieplicka/w-sercu-uzdrowiska/52/2082/OI/3283148
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię obrzeża Wink Mam mieszkanie pod Poznaniem i jest tu taki spokój... ale myślę o domu na wsi. Takiej typowej wsi z krowami, polami itd ;P Własnie szukam projektu domu na https://www.domywstylu.pl/projekty-domow-tradycyjnych/ i działki. Blok zaczyna mnie juz męczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daria
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2016
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężki wybór ale ja jednak wybrałabym mieszkanie w mieście Very Happy wydaje mi się, że życie na wsi by mi się nudziło, może to jest dobry wybór ale na starsze lata Very Happy
_________________
Afrykańskie Mango - czy naprawdę działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy