FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zarządca nieruchomości
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Zarządzca nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 9

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 8:25 am    Temat postu: Zarządca nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Jakiego zarządcę nieruchomości możecie mi polecić i dlaczego? Znajomi twierdzą, że firma Gestor jest w porządku. Dobry kontakt i usterki są naprawiane błyskawicznie. Może coś na temat tej firmy mi możecie napisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Greg77
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 03, 2012 4:26 pm    Temat postu: Zarządca Odpowiedz z cytatem

Temat trochę stary, ale dla odświeżenia może. W sumie nie piszesz o jakim mieście mowa. Akurat o Gestorze nie słyszałem, chyba jakaś nowa firma. Działają na terenie całej Polski? Z większych warszawskich (bo akurat ze stolicy jestem) to kojarzę Lux Dom, Atrium 21, At House czy LemmonHouse. Na temat ostatniej zdanie mam mierne, była ostatnio u znajomego na osiedlu ostra jazda z nimi. Kompletnie zapuścili osiedle. Jakaś niekompetentna babka była im przydzielona. Atrium 21 znam z podwórka. Zarządzali nami kiedyś. No i tak zarządzali, że obecny zarządca (Lux Dom) dalej wyciąga nas z bagna... I robi to naprawdę bardzo dobrze. Szczerze mogę ich polecić.
At house chyba jest całkiem ok, bo siostra mieszka na osiedlu zarządzanym przez nich i w sumie nie narzeka.
No ale to mówię, chodzi o stolicę. Nie wiem jak jest w innych miastach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek234
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 04, 2013 9:23 am    Temat postu: Zarządznia nieruchomościami w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Odpowiem bezpośrednio na pytanie. Polecam jako administratora i zarządcę nieruchomości w Warszawie firmę Polbest Zarządzanie Nieruchomościami. Główny atut firmy to pełna obsługa powierzonej w zarząd nieruchomości. Nie potrzeba podpisywać dodatkowych umów z innymi usługodawcami. Poza tym bardzo dobrze "wyprostowują" zadawnione błędy w dokumentacji Wspólnot Mieszkaniowych. Adres strony internetowej: http://zarzadzanie-nieruchomosciami.eu/
_________________
Marek
Zarządzanie nieruchomościami Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Inureyes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 1

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 3:21 pm    Temat postu: Zarządca Odpowiedz z cytatem

Niedawno moją nieruchomość przejął w administrowanie Lux Dom. Właściwie od razu można było poczuć zmianę. Przede wszystkim porządek w papierach i jawność czego do tej pory brakowało. Przykładowo poprzedni administrator podobno zgłaszał usterki do dewelopera - ale komu, kiedy jak - do dziś jest tajemnicą. Lux Dom już zaczął to załatwiać i widać że są postępy w sprawie.
Mamy forum wewnętrzne na którym co jakiś czas wywieszają listę z aktualnym stanem rzeczy i terminami działań. Może to mała rzecz, ale dostajemy pełną informację, której od poprzedniego admina nie sposób było wydusić. Generalnie bardzo w porządku współpraca. osoba przydzielona do nas jest kompetentna i zna się na swojej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Byczku_S
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 31

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam firmę Asma, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami w Poznaniu - słyszałem o nich dużo dobrego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śląskie Kamienice to firma która ma bardzo duże doświadczenie w obrocie takimi nieruchomościami, sprzedają kamienice, jak i pojedynce mieszkania, zajmują się ich renowacją, ogólnie oferują bardzo szeroki zakres usług w tym segmencie rynku nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danka59
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 6:22 pm    Temat postu: Re: Zarządca Odpowiedz z cytatem

Greg77 napisał:
Temat trochę stary, ale dla odświeżenia może. W sumie nie piszesz o jakim mieście mowa. Akurat o Gestorze nie słyszałem, chyba jakaś nowa firma. Działają na terenie całej Polski? Z większych warszawskich (bo akurat ze stolicy jestem) to kojarzę Lux Dom, Atrium 21, At House czy LemmonHouse. Na temat ostatniej zdanie mam mierne, była ostatnio u znajomego na osiedlu ostra jazda z nimi. Kompletnie zapuścili osiedle. Jakaś niekompetentna babka była im przydzielona. Atrium 21 znam z podwórka. Zarządzali nami kiedyś. No i tak zarządzali, że obecny zarządca (Lux Dom) dalej wyciąga nas z bagna... I robi to naprawdę bardzo dobrze. Szczerze mogę ich polecić.
At house chyba jest całkiem ok, bo siostra mieszka na osiedlu zarządzanym przez nich i w sumie nie narzeka.
No ale to mówię, chodzi o stolicę. Nie wiem jak jest w innych miastach.


a co takiego Atrium zrobil, że nowy zarządca musi to naprawiać? i ile czasu to już trwa?
u nas Status tez jest w trakcie naprawiania sytuajci po swoim poprzedniku, który nie przejmował się zgłaszanymi wadami, mankamentami dowlanymi, uszkodzeniami itd. Ubroilismy sie w cierpliwośc, bo pewnie troche to jeszcze potrwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek137
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 11:13 am    Temat postu: Zarządca Odpowiedz z cytatem

Ja o tej firmie jakiś czas temu słyszałem podobno to solidna marka i jak dogadujecie się ? dobrze ?
_________________
panele słoneczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanys
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 1:50 pm    Temat postu: Zarządca w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam w całej rozciągłości to co pisano tu wcześniej o Lux domie. Tez ich mamy i póki co nie ma na co narzekać. Wiadomo kosztuje to trochę ale coś za coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miltich
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 10:16 am    Temat postu: Re: Zarządca Odpowiedz z cytatem

Tomek137 napisał:
Ja o tej firmie jakiś czas temu słyszałem podobno to solidna marka i jak dogadujecie się ? dobrze ?


Jest to solidna marka i bardzo dobrze można się z nimi dogadać bez problemów. Wszystko łatwo można załatwić. Co do kosztów to myślę, że za tą cenę warto.
_________________
mieszkania pod Poznaniem Brzozowe parcele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest Status - w stosunku do poprzedników bardzo duża poprawa, lepsze podejście, załatwianie formalności i nie tylko. W zasadzie to można powiedzieć, że wszystkie formalności załatwiono szybko, przy każdym wniosku. A wiemy jak to wyglądało przy poprzednikach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem parę dobrych rzeczy o tej firmie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucky napisał:
Śląskie Kamienice to firma która ma bardzo duże doświadczenie w obrocie takimi nieruchomościami, sprzedają kamienice, jak i pojedynce mieszkania, zajmują się ich renowacją, ogólnie oferują bardzo szeroki zakres usług w tym segmencie rynku nieruchomości.


Szok, że na śląsku funkcjonuje takie coś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi obiło się o uszy, ze w Warszawie bardzo nieruchomościami bardzo dobrze zajmuje się ta firma http://www.houseplus.pl/ Zobacz sobie ich ofertę jest dość ciekawa jak dla mnie. Ogólnie w dzisiejszych czasach trudno o dobrego zarządcę dlatego warto szukać doświadczonych firm. My juz przerabialiśmy kilku administratorów i w końcu mamy kogoś odpowiedzialnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marianna
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na śląsku tam wszystko jest inaczej Very Happy ja tam kiedyś byłem no i normalnie jak mi ludzie zaczęli tak opowiadać jakoś to po prostu na moje pytania jak dojechać do Chorzowa to ich nie mogłem zrozumieć i jakoś tak po prostu w to nie wierzyłem co słyszałem taka gwara nie do nawet rozpoznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Zarządzca nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy