FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ogrodzenie - o czym warto pamiętać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
franekbuduje
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 12

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze podstawą jest dobór odpowiedniego materiału, czyli dobra jakość i dobra cena, zwłaszcza jeżeli mamy do ogrodzenia dużą przestrzeń Smile Dobrą opcją może być siatka zgrzewana, siatka karbowana, pleciona. Warto się rozejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrodzenie panelowe to ostatnio coraz częściej wykorzystywane ogrodzenie. Ja polecam Tobie ogrodzenia panelowe producent, również korzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 7:23 am    Temat postu: brama Odpowiedz z cytatem

Ja bym stawiał na solidne ogrodzenie z bramą na pilota, automatyczne rozwiązanie są bardzo przydatne. Ostatnio oglądam automatykę do bram tu http://www.nice.pl/#firstPage/slide2 Firma Nice od lat funkcjonuje na naszym rynku i cieszy się innowacyjnymi rozwiązaniami. Nie tylko automatyka do bram, ale i inne propozycje są ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej wybrać ogrodzenie z wyższej półki, z bramą i uliczką które będą wyglądać jak należy Smile Sama siatka moim zdaniem to porażka. Do postawienia ogrodzenia z pewnością przyda ci się minikoparka Wrocław. Z własnego doświadczenia wiem, ze kopanie dziur pod ogrodzenie jest męczące i lepiej wynając do tego odpowiedni sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie, ogrodzenie musi pasować do elewacji i charakteru posiadłości, czasem na jakiejś działce wystarczy naprawdę zwykła siatka leśna z http://www.foresta-fencing.pl/siatka-lesna/ , a czasami warto zainwestować w jakieś piękne kute ogrodzenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katia0
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2016
Posty: 25

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrodzenie to jedno, ale istotne jest też zabezpieczenie w postaci alarmu. Właśnie szukam jakiegoś stabilnego rozwiązania. Zamawialiście kiedyś tutaj http://www.nice.pl/Produkty/Gdzie_kupic alarmy firmy Nice? Dla mnie wyglądają bardzo obiecująco, ale wolę przed zakupem poznać opinie użytkowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka75
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomek4321
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja długo szukałem, ogrodzenia dla siebie, ale w końcu wybrałem ogrodzenia panelowe . Jestem bardzo zadowolony z wyboru bardzo polecam tą firmę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bennyfeel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy nam na prywatności, żeby przechodnie i sąsiedzi nie widzieli, co się dzieje na naszym podwórku, wtedy dobrą opcją są ogrodzenia panelowe, ułożone tuż koło siebie i w miarę wysokie.
Jeżeli wolimy elegancki design, wtedy żelazna brama i furtka, z jakimś wymyślnym wzorem co kilka szczebelków będzie w sam raz.
Można się jeszcze pokusić o żywopłot, ale to wymaga o wiele większego wysiłku w utrzymywaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre ogrodzenie to podstawa. Nie należy jednak zapominać, że dobre ogrodzenie nie znaczy tylko bezpieczne ale i estetyczne oraz ładnie się prezentujące. Swoją drogą mam nadzieję, że przeczyta to mój sąsiad który ma jakąś tragedie koło domu Very Happy Właśnie jestem na etapie zamawiania ogrodzenia łupanego od firmy Pro Ogrodzenia a mianowicie http://pro-ogrodzenia.pl/index.php/ogrodzenia-lupane/ Co myślicie o tego typu inwestycji ? Smile Mają bardzo fajne te "łupanki" moim zdaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwe ogrodzenie, które zakupimy powinno być naprawdę świetnej jakości. Jest to bowiem inwestycja na lata. Tutaj http://tcsogrodzenia.com jest ciekawa propozycja, z której moim zdaniem warto skorzystać. Mają tam różnego rodzaju ogrodzenia w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Nie ma co inwestować w byle jakie ogrodzenie. Nam przęsła robi sąsiad, który się na tym bardzo dobrze zna a bramę zamówimy chyba tutaj http://nowoczesne-ogrodzenie.pl/bramy-przesuwne-pionowe/ Zalezy nam na bramie przesuwnej. Już od jakiegoś czasu się na nią czaję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barbarka48
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onaion44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 8

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, może i ładnie to wygląda no ale bez przesady.
_________________
offer


Ostatnio zmieniony przez onaion44 dnia Czw Gru 01, 2016 12:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romano761
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrodzenie przydomowego podwórka powinno być nie tyle co estetyczne, ale również i trwałe. Ja zainwestowałem w ogrodzenie betonowe, zbudowane z lekkich form betonowych iforbet. Takie ogrodzenie ma atrakcyjny wygląd (zależny od kształtu form betonowych) i jest bardzo trwałe (beton). Mogłem się jeszcze zdecydować na płot metalowy (też duża trwałość), ale ostatecznie wybrałem ogrodzenie z betonu i jestem z tego przedsięwzięcia bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy