FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
nowe inwestycje w krakowie - tanie mieszkanie dla pary

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowakk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 1:07 pm    Temat postu: nowe inwestycje w krakowie - tanie mieszkanie dla pary Odpowiedz z cytatem

witam! wraz z moja narzeczona poszukujemy mieszkania (dwupokojowe najlepiej) w krakowie. niedlugo slub, ale mamy dosc wynajmowania, poza tym dziecko jest w planach (ale jeszcze nie w drodze), i chcelibysmy jakos stosunkowo szybko byc “na swoim”. narzeczona ma slaba prace, ale i tak pojdzie na macierzynski, wiec mieszkanie bedzie na mnie - niekoniecznie chce korzystac z mdm bo to ma pewne ograniczenia, ale tez nie dostane jakiegos super wielkiego kredytu (powiedzmy ze z tego co sie orientowalem to z pomoca moich rodzicow bedzie to ok. 350 tys). Chcielibyśmy w tej cenie 3 niezalezne pokoje, ewentualnie 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym. Czy w tej cenie w ogole bdzie to mozliwe? gdzie warto kupowac? mozemy poczekac az budowa zostanie zakonczona, nie musi byc to blisko starego miasta, ale chcielibysmy zeby byl dobry dojazd komunikacja miejska (ja jezdze samochodem raczej ale zona korzysta z komunikacji miejskiej).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
nuszz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to zostaja jakies obrzeza krakowa, bo z tego co piszesz to trzeba ci mieszkania za jakies 5-6 tys za metr, a takich w centrum nie znajdziesz ;] szukalbym na trasach tramwajowych, bardziej chyba poludnie, ale i na hucie cos mozesz znalezc. masz jakies preferencje co do lokalizacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HSDArrow
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 14

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! Wydaje mi się, że może Cię zainteresować nasza inwestycja na ulicy Wielickiej/Rydygiera. Mamy tam mieszkania w cenie ok. 5,5-6 tys/m2, w różnym metrażu, w tym też 3- i 4-pokojowe. Budynki będą ukończone w IV kwartale 2017 roku. Z większą ilością informacji i z wizualizacjami można zapoznać się tutaj: http://hsd-arrow.pl/inwestycja,13,hsd-arrow-wielicka-rydygiera.html W razie pytań - chętnie odpowiem! W pobliżu znajduje się liczna infrastruktura - Tesco, szkoły, park z oczkiem wodnym, basen, tutaj przeniesie się także część Szpitala Uniwersyteckiego - wszystko jest więc pod ręką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią Cze 24, 2016 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to spoko, i blisko wyjazdu na obwodnice w sumie… ale z informacji widze ze panstwo z kielc, skad tu krakow nagle?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HSDArrow
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 14

PostWysłany: Pią Cze 24, 2016 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda - większość naszych inwestycji była do tej pory zrealizowana w Kielcach, ale działamy też w Krakowie, realizowaliśmy też inwestycję w Łodzi. W Krakowie nie jesteśmy od wczoraj - zrealizowaliśmy już przebudowę kamienicy na ul. Limanowskiego, a także nowe budynki na ulicach Trybuny Ludów i Kordiana (na temat obu można znaleźć informacje na naszej stronie internetowej). Na ul. Trybuny Ludów 31 znajduje się nasze biuro sprzedażowe - zapraszamy serdecznie jeśli chcesz spotkać się z nami osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wawa50
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2016
Posty: 14
Skąd: Rumia

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj ! Co do ceny zgadza się ciężko będzie ci coś znaleźć w centrum :/ Zajrzyj na http://moje-mieszkanie24.pl i zorientujesz się w cenie dokładniej. Mają szeroką ofertę i w miarę tanie mieszkania . sam przez nich kupowałem ! Polecam
_________________
Gotówka w 5 min !
www.szybka-kasa24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monicca
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 34
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrzcie tutaj: http://www.dopoznania.pl/krakow/pl/inwestycje.html Na tronie jest szeroki wybór ofert, a do tego intuicyjna wyszukiwarka, która wszystko ułatwia. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę ze inwstycja w nieruchomosci to jeden z pewniejszych sposobów na zabezpieczenie swojej przyszlosci chociaż zawsze mozna rozważyć też inne sposoby takie jak chociażby III filar emerytalny. Jak wyczytałam na stronie: https://www.nntfi.pl/emerytura to pewny sposób na lokowanie swojego kapitału pozbawiony wad jakie miało OFE, co o tym myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba najlepiej szukać po biurach, które działają w Krakowie np. http://www.nowydom-nieruchomosci.pl/ Tam chyba najprędzej znajdzie się jakaś oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy