FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Projekt domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laurax
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 47

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 8:19 pm    Temat postu: Projekt domu Odpowiedz z cytatem

Czy lepiej jest zamówic projekt domu u architekta,
czy kupic gotowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
eanka
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 59

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że lepiej kupić gotowy projekt, bo z pewnością będzie tańszy.
A naprawdę jest z czym wybierać.
Proszę zobaczyć chociażby na ofertę pracowni
architektonicznej Dobre Domy.
Bardzo podoba mi się u nich taki projekt
http://www.dobredomy.pl/projekt/dariuszMaly/
Domek niewielki ale funkcjonalny i idealny dla rodziny z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy jak bardzo chcesz żeby Twój dom się wyróżniał. Z drugiej strony zamówienie u architekta jak dobrze poszukasz wcale nie musi być jakoś dużo droższe. Tutaj możesz dodać zlecenie projektu domu - http://www.oferteo.pl/architektoniczne zgłasza się wielu młodych i ambitnych archtektów którzy oferują dobre ceny, jak również i firmy z doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kanja
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 15

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy - jedni mówią że lepiej wybrać gotowy a inni, że zaprojektować samemu. Wiadomo, że ta druga opcja pochłania więcej czasu i energii a czasami i kosztów dlatego ja zawsze polecam gotowe projekty, tym bardziej, że z roku na rok pojawiają się coraz to nowsze, lepsze oferty. Ja regularnie przeglądam aplikację https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mgprojekt.projektydomow - zawiera wszystkie projekty domów tej pracowni a przy tym jest dość często aktualizowana. Przy każdym domu jest też szczegółowa rozpiska procesu budowy i wskazówki wiec jest bardzo bogatym źródłem informacji o samym projekcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marioo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 9
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej wybrałbym z gotowców ewentualnie poprosił o wprowadzenie drobnych zmian pod moją wizję. Bardzo podoba mi się ten projekt http://www.e-domy.com.pl/e_150.html?idk=8 poprosił bym jedynie o adaptację ewentualnie - drobne zmiany na piętrze, ta firma daje taką możłiwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dexytkar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Budy

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli jest możliwość wybrania gotowego projektu, bo akurat znaleźliśmy taki, który będzie idealnie pasował do naszego pomysłu na dom, to wybierzmy gotowy projekt, z zamawianiem projektu u architekta z reguły jest trochę roboty, trzeba dogadać szczegóły itp., ale teraz większość branż nastawia się na elastyczne podejście do klienta w myśl zasady "zawsze można się dogadać" Wink
_________________
idzie idzie! lato!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt to bardzo istotna kwestia.Próbowałaś może szukać go przez taką aplikacje https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mgprojekt.projektydomow ? Bo tam też znajdziesz wszystkie dostępne projekty tylko możesz oglądać je sobie na własnym telefonie czy tablecie. To spore ułatwienie bo nawet nie trzeba dzwonić do pracowni by zamówić projekt. Można zrobić to przez aplikacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dość popularny temat. Widać, że można na tym nieźle zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sołtys
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na tym zarabiam i to całkiem okej Smile lubię takie zarabianie bo się na tym znam. Nie wszyscy to potrafią robić. Ja to jednak potrafię robić i robię to cały czas Very Happy chociaż mi się wydaje, że akurat jak ktoś się nie zna to może się z czasem nauczyć i będzie good.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefan55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka godnej zaufania firmy z Krakowa, to ja mogę polecić http://stebud.com - wybudowali mi dom, a przy tym zmieścili się w kosztorysie i w terminie. Jestem zadowolony i jak na razie wszystko jest w porządku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majakusa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest kupić gotowy i po problemie. Można też zamówić pod siebie. Dużo jest teraz rozwiązań i nie ma co się zastanawiać. Można powiedzieć czego się konkretnie oczekuje i taki projekt dostaniemy. Nie to co kiedyś he he Jak się stało w kolejkach z byle jaką wykładziną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam świetne realizacje projektów domów widziałam w tym konkursie www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny , gdy ma się już wybudowany dom to można sporo wygrać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubgrabowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze żeby projekt domu zrobił architekt, tak by było to zrobione dobrze. Samemu ciężko zrobić dobry projekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepiej kupić gotowy projekt bo jest to o wiele tańsze rozwiązanie. Ogólnie to teraz jest spory wybór gotowych projektów. Wystarczy zajrzeć tutaj http://pracownia-projekty.dom.pl/projekty_letniskowe.html i zobaczyć jak sporo projektów jest i, że są one w przystepnych cenach. Myślę, że to świetne rozwiązanie wziąc gotowy projekt i oszczędny. Mnie kilka projektow zachwyciło i na pewno w przyszłości na jakiś się zdecyduje choć nie wiem jeszcze na jaki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt to dopiero początek, najważniejsze jest jego poprawne wykonanie. Trzeba zawsze stawiać na jak najwyższą jakość, aby nie musieć w przyszłości niczego poprawiać. Dlatego powstał sklep Stuk Puk z dyblami stalowymi sufitowymi oraz wieloma innymi, przydatnymi narzędziami i materiałami budowlanymi, gwarantującymi jak najlepszą jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy