FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ogrzewanie podłogowe i kocioł gazowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 202

PostWysłany: Czw Mar 28, 2024 6:46 am    Temat postu: Ogrzewanie podłogowe i kocioł gazowy Odpowiedz z cytatem

Ogrzewanie podłogowe w całym domu. Na ile stopni macie ustawiony kocioł gazowy jednofunkcyjny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
maronek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 108

PostWysłany: Czw Mar 28, 2024 8:29 am    Temat postu: Dobre ksiazki fantastyczne Odpowiedz z cytatem

Szukam czegoś z działu fantasy. Czy mozęcie zarekomendować coś dobrego do poczytania?
_________________
http://www.forum.mieszkaniowy.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morizon
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 55

PostWysłany: Czw Mar 28, 2024 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie też od odnośnie kotła jednofunkcyjnego z zasobnikiem. Czy robicie sterowanie z każdego pokoju czy to bez sens przy 100% podłogówki? Mam piec Viessmann, jestem na etapie elektryki i sie zastanawiam jak do tego podejść. Czy lepiej sterować na zasadzie pogodowki, i ewentualnie po jednym sterowniku góra dół?

Czy do tego typu ustawień wymagane są uprawnienia jak tutaj : https://uprawnieniaelektryczne.pl/uprawnienia-energetyczne-g3/ ?

Czy ktoś się orientuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 374

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2024 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyjemy w takich czasach ,że mamy na szczęście wybór jeśli chodzi o ogrzewanie naszych domów. Proponuję wam dość innowacyjne i nowoczesne rozwiązania takie jak akumulacyjny ogrzewacz pomieszczeń .Nowoczesne piece akumulacyjne są wyjątkowo ciche, ale mimo to z pewnością zauważysz ich imponująco wysoką moc grzewczą. Sprawdź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy