FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Łazienka w bieli - co sądzicie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 7:35 am    Temat postu: Łazienka w bieli - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Czy łazienka w bieli nie będzie się za bardzo kojarzyła z psychiatrykiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz uniknąć takiego "sterylnego" efektu, po prostu wybierz białe kafelki z jakąś fajną fakturą.
Tutaj http://www.tubadzin.pl/collection/495 widziałam ciekawe rozwiązania.
Warto sobie zerknąć.
Poza tym zwróć uwagę na dodatki. Z bielą fajnie się komponuje drewno albo coś co "udaje" drewno.
Dużo takich bajerów znajdziesz w sklepach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2016 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też pokombinować z doborem fugi, żeby całość prezentowała się nieco mniej nudno i sterylnie. Wybór fug jest teraz naprawdę duży.
Dobre opinie zbiera np. fuga Knaufa. Na ich stronie widziałam też narzędzie, ułatwiające dobór fugi do konkretnych płytek.
Kombinuj, bo ten pomysł z kuchnią w bieli jest naprawdę dobry. Trzeba go tylko trochę doszlifować i efekt powinien być świetny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ama78
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 33

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem biel łazienki można złamać np. drewnem Smile Na pewno, jeśli nie masz pomysłu, pomóc może w tej kwestii doświadczony architekt wnętrz, który z pewnością będzie znał wiele sposobów, aby urządzić ładną łazienkę w bieli tak, aby nie było skojarzeń ze szpitalem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie na pewno taki odcień nie kojarzy się z żadnym szpitalem, ale na pewno fajnie byłoby biel przełamać dodatkami w jakimś innym odcieniu, bądź też nowoczesnymi elementami wyposażenia. Na pewno można zaliczyć do nich tego rodzaju brodziki i kabiny prysznicowe z Sanswiss http://megalazienki.pl/producent/id/41 . Przede wszystkim prezentują się bardzo ciekawie, a co więcej zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszkankacelka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 13

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biała łazienka jak najbardziej, ale nie cała ( jakiś kontrast musi być, żeby nie wyglądało to za mdło), np. nie polecam białych kafli..chyba, że uwielbiasz codziennie myć podłogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biel to nie taki zły pomysł, ale ja bym nie zdecydowała się na to, by robić tak całość pomieszczenia. Najlepiej byłoby chyba jakoś tą biel przełamać ciemniejszymi barwami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łazienka w bieli ładnie wygląda, ale jak jest jeszcze przełamana innym kolorem. Zobacz sobie tutaj jakie są możliwe metamorfozy łazienek http://domifikacje.pl/metamorfozy/metamorfoza-ciemna-lazienka-zamienia-sie-w-jasna-lazienke/ . Na zdjęciu jest pokazana jedno i to samo pomieszczenie "przed" i "po". Ogromna zmiana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba troche przesadzasz, dobrze urządzona łazienka będzie się prezentowala olświewająco nawet w odcieniach bieli. Kluczem jest tutaj dobranie estetycznych i ciepłych dodatków które będą ładnie komponowac sie z calością. Pamiętaj ze biel optycznie powiększa pomieszczenie i daje w nim poczucie przestrzeni dlatego jeżeli Twoja łazienka jest naprawdę niewielka będzie to najlepsze rozwiązanie. Jeżeli jednak dysponujesz większymi wnętrzami możesz przełamac biel malując np. jedną ściane na inny kolor, bardzo ciekawe propozycje kolorystyczne znajdziesz w tym artykule: https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-porady-dotyczace-aranzacji/piekna-lazienka-na-ktora-nie-musisz-wcale-czekac duluxa. Nie musze chyba wspominać ze w przypadku takiego remontu warto będzie sięgnąć po ich farby bo świetnie zachowują sie w wilgotnych środowiskach, a do tego sa bardzo wygodne w aplikacji więc na dobra sprawe przemalowania ścian mogłabys sie podjąć nawet sama w wilny weekend. Sama malowałam nimi swoja łazienke dobre dwa llata temu i po tym czasie nadal wyglądają jak nowe. Także głowa do góry, walek w dłon a po wszystkim nie zapomnij podzielić sie z nami efektami swojej pracy, jestem pewna ze będzie na co popatrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2016 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba łazienka w bieli. Fajna sprawa. Do tego jeszcze jakiś ładny obraz i będzie super. Tutaj możesz znaleźć trochę inspiracji: http://ideaprints.pl/blog/2016/09/26/obrazy-w-lazience/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raffa5a
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 5

PostWysłany: Nie Paź 02, 2016 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łazienka w bieli to fajny pomysł. Biel powiększa optycznie przestrzeń, jest elegancka ale też zimna więc warto pomyśleć o dodatkach, które trochę "ocieplą" pomieszczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biel ciekawie wygląda w łazience jednak warto ją czymś przełamać . Ogólnie jeżeli chodzi o aranżacje łazienki to mnie bardzo podobają się takie http://stefania.pl/pustaki-szklane pustaki szklane. Dają łazience nowoczesny wygląd i sprawia, że wizualnie wydaje się większa. Może pomyśl o takim rozwiązaniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie bardzo lubię biel. O wiele bardziej podoba mi sie taki http://defra.pl/kolekcje/1/AMALFI/ drewniany motyw. Sądzę, że nadaje on o wiele więcej ciepła i charakteru w łazience.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komentator1976
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli biel to nie jako górujący kolor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daremnia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 9

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 12:10 pm    Temat postu: Łazienka. Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to dobry pomysł, oprócz typowo białej podłogi (bo sama taką mam i strasznie się brudzi). Do tego drewniane dodatki takie jak dozownik na mydło i wygląd super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy