FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 292

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2024 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli martwisz się o swoje zdrowie i chcesz się przebadać, to ja polecam umówić się na wizytę do przychodni: https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/ . Tutaj wykonują badania na choroby o niestandardowych objawach, a także pomagają je wyleczyć, a zakres pomocy jest jeszcze szerszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1373

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2024 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tematy zdrowotne, to muszę przyznać, że interesuje mnie taka kwestia, jak katar alergiczny u dziecka objawy . Czy można samodzielnie dostrzec te objawy, czy są one trudne do sprawdzenia? Oczywiście biorę pod uwagę, że trzeba pójść do lekarza, ale też właśnie chciałabym dopytać bezpośrednio w gabinecie o taki katar alergiczny. Co na niego pomaga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Sie 2022
Posty: 108

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dbacie o swoje zdrowie wiosną ?
____________________________
sztuczne chryzantemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1026

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2024 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można powiedzieć, że zrobiłam sobie "gruntowny" wiosenny przegląd zdrowotny. Byłam u kilku specjalistów w klinice https://fimedica.pl w Warszawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3854

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2024 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zamierzasz wybrać się na usg jamy brzusznej to polecam Ci specjalistów pracujących w https://gastromed.info/ Jestem pewna że ich fachowe i miłe podejście do pacjenta sprawi że przez badanie przejdziesz bezstresowo. Ogólnie zajmują się diagnostyką i leczeniem chorób przewodu pokarmowego u dorosłych i dzieci. Poza tradycyjnymi badaniami diagnostycznymi stosują innowacyjne rozwiązania tj. kapsułka endoskopowa i gastroskopia bezstresowa. Ja jestem zachwycona ich poziomem obsługi i zaangażowaniem w pomoc pacjentowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3435

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2024 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że firma https://achilles.com.pl/ stanowi świetną opcję, jeśli chodzi o usługi z zakresu podologii. Ich profesjonalizm i dbałość o klienta wyróżniają ich spośród konkurencji. Wybór tej firmy może przynieść wiele korzyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 554

PostWysłany: Sro Maj 01, 2024 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ból gardła może być nieprzyjemnym doświadczeniem, ale istnieje wiele sposobów łagodzenia tego niekomfortowego uczucia. Picie ciepłych płynów: Gorąca herbata, herbata z miodem i cytryną, bulion, czy wrzątek z dodatkiem miodu mogą pomóc złagodzić ból gardła i zmiękczyć podrażnione gardło. Płukanie gardła solą fizjologiczną: Roztwór soli fizjologicznej może pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego i obkurczyć tkanki, co przynosi ulgę w przypadku bólu gardła. Lizanki lub cukierki z mentolem: Produkty te mogą przynieść chwilową ulgę, zmniejszając dyskomfort i podrażnienie w gardle. https://imperium-kobiety.pl/zdrowie/jakie-sa-skuteczne-sposoby-na-bol-gardla/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Maj 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 02, 2024 3:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat zalet zdrowia elektronicznego widzianych z perspektywy pacjentów? Po przeczytaniu tego artykułu https://misyjne.pl/e-zdrowie-jakie-plusy-dostrzegaja-pacjenci interesują mnie korzyści, jakie pacjenci dostrzegają w korzystaniu z technologii w opiece zdrowotnej, takie jak dostęp do historii medycznej online, szybsza komunikacja z lekarzem czy możliwość monitorowania stanu zdrowia za pomocą aplikacji mobilnych. Chciałbym poznać opinie osób, które miały doświadczenie z e-zdrowiem i jakie korzyści zauważyły z jego wykorzystania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wsauer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Maj 2024
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 02, 2024 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, jak długo można wykorzystać e-receptę. Czy ktoś może podzielić się swoją wiedzą na temat tego, ile czasu jest ważna e-recepta i czy istnieją jakieś ograniczenia czasowe dotyczące jej realizacji? Interesują mnie wszelkie aspekty związane z terminem ważności e-recepty i jakie czynniki mogą mieć wpływ na jej wykorzystanie. Czekam na Wasze opinie i dziękuję z góry za pomoc!
_________________
Ile jest ważna e-recepta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy