FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mazury kurs żeglarski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bolobars
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 540
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 4:11 pm    Temat postu: mazury kurs żeglarski Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://busolamazury.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Rozważamy w firmie wyjazd integracyjny mazury do Jabłoń Resort https://jablon-resort.pl/meetingsevent/. Mają w ofercie kilka opcji na umilenie czasu moim pracownikom. Zastanawiam się też nad opcją kursu żeglarstwa. Czy to nie jest dobry pomysł na integracje? Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3474

PostWysłany: Sro Paź 05, 2022 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja ostatnio zdecydowałam się na dobre rozwiązanie jak house of skills szkolenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
imani03
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Wto Paź 11, 2022 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę, ze trafiłam na ten wątek, ponieważ ja również jestem fanką żeglowania. Z tego powodu ukończyłam kurs motorowodny i dzięki temu mogę spełniać swoją największą pasję.
_________________
kurs motorowodny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Pią Gru 30, 2022 3:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Kurs żeglarski to rewelacyjna sprawa. To świetna rozrywka dla całej rodziny. My się zatrzymujemy w Jabłoń resort https://jablon-resort.pl/. To najlepsze miejsce na pobyt rodzinny mazury to moje ulubione miejsce na ziemi. Jest tutaj wiele możliwości spędzania czasu z dziećmi. Gdy my żeglujemy w najlepsze, żona odpoczywa w tutejszym spa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florence67
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2023
Posty: 3
Skąd: Mazury

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was zatrzymywał się w tym miejscu - https://pieknagora.pl/pl/wczasy-na-mazurach/? Wczasy na Mazurach marzą mi się od długiego czasu. Pływanie, żeglarstwo, sporty wodne to tylko początek długiej listy możliwości, ponieważ piaszczyste plaże aż zachęcają do gry w siatkówkę, piłkę, czy nawet badmintona. Wystarczy wybrać hotel nad jeziorem i zebrać swoją ekipę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
della33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie brałam udziału w takim kursie. Świetny pomysł!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prippin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2023
Posty: 6
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taki kurs jest drogi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 419

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja to nie wiem jeszcze dokąd pojadę, ale jednak mam problem z tym i bez większej urazy mogę sobie powiedzieć, że to będzie dla mnie kluczowe. I ja na razie sobie sprawdzam największe opcje, jeśli chodzi o nasze możliwości. I jeśli mam powiedzieć szczerze, to jednak lekarz chorób tropikalnych będzie mi potrzebny. Bo nie wiem, gdzie ja mogę jechać, co ja jednak mogę zrobić w tym zagadnieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobbie92
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2024
Posty: 1
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2024 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeglarstwo jest dedykowane nie tylko dla dzieci, jako wyjazd zorganizowany. Nawet osoby, które są dorosłe, mogą skorzystać z możliwości spędzenia urlopu nad np.: jeziorem. Dzięki swojemu programowi oprócz nauki tej dyscypliny możemy nauczyć się dodatkowo jak ratować życie i ukończyć kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.
_________________
obóz żeglarski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fhoppe
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2024
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Pon Maj 06, 2024 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rejsy żeglarskie to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu i wypoczynek od codziennych trosk. Na jachcie przeżyjesz wiele miłych i emocjonujących chwil, do których już zawsze będziesz powracał wspomnieniami. Społeczność żeglarska jest absolutnie wyjątkowa, dlatego zdecydowanie warto stać się jej częścią. Sprawdźcie sobie te informacje - https://24tp.pl/n/117264.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alaxa09
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 191

PostWysłany: Pią Maj 24, 2024 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Activate your new Capital One credit or debit card instantly online with our easy card activation process visit official website Activate.capitalone.com that takes just seconds to complete with no paperwork.
we are dedicated to providing our customers with secure, efficient, and user-friendly financial services. We have built a reputation for reliability and excellence by focusing on delivering high-quality services tailored to meet the diverse needs of our clients visit our official Activate.capitalone.com website.
Our aim is to simplify the process of activating your Capital One card for you. We streamline the activation procedure for all devices. We are honored that you choose us visit Activate.capitalone.com Our first goals are your security and enjoyment.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alaxa09
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 191

PostWysłany: Pią Maj 24, 2024 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Activate your new prepaid card in just a few easy steps go to our official myprepaidcenter.com There are several key benefits that our platform provides to users.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alaxa09
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 191

PostWysłany: Pią Maj 24, 2024 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Activating your Lowe's credit card is a straightforward process that ensures you can start enjoying its benefits right away visit our official Lowes.syf.com/activate website unlocking the benefits of a Lowe's credit card can provide significant advantages for both homeowners and DIY enthusiasts.
Capitalone.com/activate credit card allows you to start using it for purchases. You can activate easily online, on the mobile app, or by calling customer service.
Experience hassle-free management of your Garmin devices with Garmin Express,Garmin Express is a software application developed by Garmin, offering essential management tools for Garmin GPS devices Visit the website Go to the garmin.com/express Download Garmin Express today and take control of your Garmin experience.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy