FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka pralka przyda się w domu?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 12:14 pm    Temat postu: Jaka pralka przyda się w domu? Odpowiedz z cytatem

Jaka pralka sprawdzi się w domu najlepiej?
Możecie polecić jakieś konkretne modele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z takiej zwyczajnej, kupionej po taniości i byłam zadowolona, mimo że nie miała tych wszystkich dodatkowych funkcji z kosmosu.
Tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/ranking-pralek-top-10-najlepszych-modeli/1177/ czytałam trochę i tym jakie teraz są najbardziej polecane.
Zerknij tam sobie.
Może akurat uznasz, że taka najprostsza pralka wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przejrzeć w necie kilka artykułów na temat tego jakie urządzenie warto kupić. Zobaczcie jaką wybrać pralkę wg porad na tekstodajnia.pl/pralki-pralkom-nierowne-na-co-zwracac-uwage-przy-kupowaniu-pralki/ . Liczy się nie tylko cena. Trzeba sprawdzać parametry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mi poradzić coś konkretnego, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, ile ma się miejsca i jaki sposób otwarcia będzie wygodniejszy (góra czy bok).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każda przyda się w domu Razz a tak na serio to zwróć uwagę na to żeby miała sporą ładowność, szczególnie jak masz dzieci i męża ;P do tego klasa energooszczędności. Najlepiej idź do rtv euro agd mają fajnych doradców. Zwróć też uwagę na programy prania bo fajnie mieć na przykład jakiś krótki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelinia188
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 97

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unikać Electrolux - mam taką i bardzo często się psuje. Niezbyt to był trafiony wybór.
_________________
lusterka do łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia wyboru dodatkowych funkcji zależy od indywidualnych potrzeb. Ja kupiłam pralkę, którą polecił mi znajomy i jestem z niej zadowolona. Od czasu do czasu korzystam też z porad fachowców zamieszczonych na stronie https://www.restartagd.pl/category/poradnik/ i stosuję się do nich. W końcu nawet o pralkę trzeba odpowiednio zdbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poszukajcie na Homebooku http://www.homebook.pl/produkty/pralki, na pewno znajdziecie taką pralkę, która wpadnie Wam w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o pralko-suszarce, biorę pod uwagę modele Candy.
Mam dość wiecznej suszarni w domu, myślę, że już czas rozwiązać ten problem. A jak Wy suszycie pranie, macie pralko-suszarki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepsza będzie taka z suszarką ale wszystko zależy od tego co Tobie jest potrzebne https://www.ceneo.pl/24909197#mh=S4h043iv77005candy0_tD5vE1Wu6IK6iDeey2jSEkyhOQpTqyXPYfRmUcpwJSS5XAHicnTPEe2t-nzUj4WvUJFbAqqEreWpoycBv_cl05FYfxvzg0fpznDu3QXjV1v1LkAu-PCNdYGbIhEMt6zPeq7Htm82nGdPmVkb1_TrgO1J7oMe1CmYeEws1H62F4rj7j3iZImjnV-LTDAhQO0
Najlepiej zastanów się nad tym czego oczekujesz od pralki i tyle reszta pójdzie już łatwiej. Mi osobiście suszarka była bardzo potrzebna bo nie lubię widzieć stojaka na pranie poza tym lubię to że wyciągam z pralki suche pranie wkładam do szafy i zapominam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suszarka strasznie niszczy pranie. Moja mama ma suszarke i sprawdza sie zimą ale ubrania i ręczniki sa w strasznym stanie. Lepiej suszyć normalnie... Pamiętaj że dobra pralka to nie wszystko. Trzeba jeszcze mieć dobrej jakości proszek lub kapsułki. U mnie swietnie się sprawdza Surf Tropical Lily & Ylang Ylang Nie niszczy tkanin, usuwa plamy i ładnie pachnie kwiatami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karama
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 76

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jakaś porządna pralka i odpowiedniej jakości, ja na przykład ostatnio sobie kupiłam nowość od samsung q drive https://www.agdmaniak.pl/52144/samsung-pralka-quickdrive/
i powiem Wam szczerze,że warto było trochę więcej kasy dołożyć i teraz mam pralkę stworzona dla człowieka, a nie odwrotnie, korzystanie z niej to przyjemność, dodatkowo jeszcze oszczędza aż do 20 procent czasu i energii dzięki jej innowacyjnemu bębnowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sob Maj 12, 2018 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od wielu czynników, między innymi musisz napisać jaką rodziną jesteście, ile dzieci liczycie w gospodarstwie domowym. na tej podstawie możesz ybrać pralkę np na allegro https://allegro.pl/kategoria/agd-wolnostojace-pralki-67441 . Liczy się wsad pralki (na 4 osobową rodzinę polecam 7kg - 8kg) i pobór mocy. Jeżeli natomiast chcesz nowoczesne wersje automatów to polecam te z dodatkowym otworem w drzwiczkach. Takie pralki obecnie cieszą się wielkim powodzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym sprzętem, który się psuje to naprawę jest różnie. Na przykład moja stara pralka, to psuła się bardzo często, a jak kupiłam pralkę od Candy, to nie mam z tym żadnych problemów. Nie ukrywam, trochę się obawiałam, ponieważ ta pralka łączy się z wifi, a z reguły takie rzeczy często ulegają awarią - przynajmniej ja tak słyszałam. Na szczęście nie miałam z tym jeszcze żadnego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby coś się psuło to mam dobry namiar na naprawę pralek w Warszawie http://naprawapralekursynow.pl/ Pan był u nas z pół roku temu, naprawił, od tego czasu działa wszystko sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy