FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak tanio kupować walutę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że w kantorze internetowym https://ekantor.pl/ można znaleźć naprawdę dobre kursy walut. Oferują także darmowe transfery do większości banków. Transfery szybkie i terminowe. Sprawdźcie jeśli chcecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej przez internet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roman2222
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak jak piszecie najlepiej przez internet ze względu na to że najmniej będziemy tracić przy zakupie waluty. No bo sami zobaczcie np ten kantor Ergokantor jaki ma niski spread przy wymianie złotówek na euro. Dlatego warto wymieniać walutę przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roksitea
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucyna2
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie korzystam z kantorów, ale za to mój syn który pracuje w UK, często wymienia waluty w Internecie. Ja na samym początku byłam przeciwna takim operacjom, bo jakoś nie miałam zaufania do tych nowości. Ale teraz widzę, że nie ma się czego obawiać. Nie wiem w jakim kantorze on funty wymienia, ale wiem że w ciągu kilku godzin ma na koncie złotówki.
_________________
https://stylowo-mieszkam.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ameba5
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby tanio kupować walutę, to po prostu trzeba korzystać z kantorów online. To chyba proste. Ludzie trochę się tego obawiają, ale ja uważam że niesłusznie. Gdy jechaliśmy na urlop do Włoch, kupiliśmy euro po raz pierwszy w ten sposób 3 lata temu. I teraz zawsze gdy potrzebujemy waluty, zwłaszcza na zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, to zawsze kupujemy przez Internet.
_________________
Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach. A potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto skorzystać z dobrej platformy wymiany walut. Z tego, co polecał mi znajomy, świetnym narzędziem jest http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/chf-pln/ . I takie kantory online oferują korzystniejsze kursy niż punkty stacjonarne. Warto korzystać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając własną firmę powinniście się zastanowić nad kontem walutowym http://firmowa.net/konto-walutowe-za-0-zl/ . takie prowadzenie konta jest za 0zł, w artykule nawet jest napisane jak założyć konto i w jakim banku Smile Każda firma musi mieć dostep do konta walutowego, to poszerza horyzonty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hasana
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 38

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie najkorzystniejsza wymiana walut to ta odbywająca się za pośrednictwem kantorów internetowych takich jak np. Alior. Dzięki niskim kursom będziesz w stanie kupić interesujące cię dewizy znacznie taniej niż gdziekolwiek indziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdzcie sobie tutaj https://internetowykantor.pl/kurs-franka/ kursy bardzo korzystne, tym bardziej dla frankowiczów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób pracujących w Wielkiej Brytanii na pewno dobrym rozwiązaniem będzie korzystanie z takiego portalu jak https://varsoviafx.co.uk/o-nas . Mają bardzo niskie opłaty, a do tego korzystny kurs. No i warto jeszcze dodać, że przekazy pieniężne zlecone w tej firmie można odbierać na przykład na poczcie, a to już jest bardzo duże ułatwienie dla potencjalnych odbiorców pieniędzy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DawidSz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 19

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby tanio kupić walutę warto śledzić na bieżąco kursy walut. Bardzo fajną możliwość obserwowania kursu walut na żywo znalazłem tutaj https://www.kantor.pl/kursy-walut. Włączasz sobie taki kurs na żywo i obserwujesz kiedy najbardziej spadnie i wtedy kupujesz. Przynajmniej ja tak robię i często kupuję waluty po niższej cenie, więc może tak spróbuj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 9:51 pm    Temat postu: Re: Jak tanio kupować walutę? Odpowiedz z cytatem

zypa napisał:
Chodzi oczywiście o spłatę kredytu. Nie są to duże kwoty, po ledwie 200 franków miesięcznie, ale mimo wszystko... W jaki sposób kupić ją najtaniej? W kilku tekstach czytałem, że kantory internetowe mają najniższe kursy, tylko czy nie ma kosztów dodatkowych?


Jak rozsądnie wybierzesz kantor to spokojna głowa, realnie zaoszczędzisz nawet przy tak niskiej wysokości raty jak Twoja. Pluskantor poza małym spreadem nie pobiera absolutnie żadnych innych kosztów, a spread maks 2 grosze wynosi, a często mniej nawet. Do tego kurs o prawie 20 gr korzystniejszy niż w banku. Skoro wolno kupować na własną rękę, ja bym się długo nie zastanawiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wymiana w e-kantorze zawsze się opłaci. Nawet przy niewielkiej kwocie warto wymieniać, bo przecież żeby wymieniać przez kantor online, nawet nie musisz wychodzić z domu. Więc każda złotówką którą oszczędzasz to realny zysk. Zresztą mi nie chce się już wymieniać w kantorze stacjonarnym - szkoda mojego czasu i pieniędzy na takie rzeczy.

Ostatnio zmieniony przez Ala01 dnia Czw Sty 31, 2019 6:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótko mówiąc oszczędza się i czas i pieniądze- zawsze. Tym bardziej, że kantor online , poza tym że mamy go pod ręką dosłownie, realizuje transakcje nawet w parę sekund. Można spokojnie zająć się swoimi sprawami, nie gimnastykując się z tym aby wygospodarować sobie czas na wizytę w placówce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy