FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zdrowe odżywianie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 11:40 am    Temat postu: Zdrowe odżywianie Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej mówi się o zdrowym odżywianiu. Co ważne, nie chodzi tu tylko o zupełną zmianę składników które spożywamy, ale także sposób przyrządzania. Pierwszym krokiem może być zmiana oleju na rzecz oliwy. Takie potrawy są zdrowsze, lżejsze i mają mniej kalorii. Polecam zerknąć na ofertę tego sklepu - http://ffstore.pl/pl/p/oliwa-extra-virgin-kalamata-dop/455
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kali18
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama stosuję ten sposób już od dawna Smile I polecam, bo ma wiele zalet.
_________________
I tak właśnie kończy się świat. Nie hukiem a skomleniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coralina89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to dobrą oliwę możesz kupić wszędzie niekoniecznie musisz zamawiać ją aż przez internet. Spokojnie dobrą, wydajną oliwę możesz dostać w lokalnym supermarkecie. Myślę, że cena będzie bardzo podobna. Nie opłaca się zamawiać samej oliwy ze sklepu internetowego. Od razu trzeba zrobić ogromny zapas, żeby to się opłacało. Czasami nie trzeba zbytnio udziwniać. Poza zmianą oleju na oliwę, warto wprowadzić również różne inne zmiany. Np. przejść ze smażonego na pieczone lub gotowane potrawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zdrowe odżywienie teraz nie jest trudno, a internet teraz bardzo to ułatwia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie odżywianie to podstawa. Wiele zależy od tego jak jemy i co jemy. Poprzez nieprawidłowe odżywianie często narzekamy na określone dolegliwości. Robimy też bardzo duży błąd, jedząc coś nieodpowiedniego na pusty żołądek. Dlatego polecam do przeczytania ten artykuł http://www.alces.pl/10-rzeczy-ktorych-nie-powinienes-jesc-na-pusty-zoladek/ z którego dowiecie się, czego w takich przypadkach unikać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thea
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 37

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spore znaczenie ma chyba przede wszystkim sposób przetwarzania żywności.
Produkty, które spożywamy z reguły są dobrej jakości, bo w naszych sklepach nie jest jeszcze najgorzej z żywnością, jest też spory wybór. Jednak sposób przetwarzania produktów - to inna sprawa.

Ważne są, np. urządzenia czy wszelkiego rodzaju garnki, patelnie, których używamy w kuchni.
Warto zerknąć choćby na sprzęt gastronomiczny: https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/24,urzadzenia-grzewcze , jakiego używa się w lokalach gastronomicznych. Jest profesjonalny i atestowany do przetwarzania żywności, z dobrych materiałów.

Zaś ten, którego używamy w domu, czasami woła o pomstę do nieba - kupowane w chińskich sklepach patelnie czy garnki nijak się nadają do kuchni i kontaktu z żywnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie jest teraz chyba bardzo na topie i często się o nim mówi, ale niewiele osób wie, co właściwie się w to włącza i co można zaliczyć do zdrowego jedzenia, a poza tym często to, co widzimy w sklepach jest mocno przetworzone i niewiele ma w sobie właściwych dla nas związków odżywczych. Niedawno czytałam artykuł o alternatywach dla kurczaka sklepowego: merzdorf.pl/blog/aktualnosci/dlaczego-wegetarianie-powracaja-do-jedzenia-miesa-a-to-z-kurczaka-jest-lepsze-od-innych. Chodzi tu o mięso wędzone, które pod wieloma względami jest po prostu zdrowsze dla nas od innych mięs, bo ma w sobie więcej pozytywnych składników odżywczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zainwestować w produkty wysokiej jakości. Lepsze jakościowo produkty są zdrowszą żywnością. Od siebie mogę wam polecić mięsa od hurtowni www.czajka.klodzko.pl Oni zawsze sprzedają żywność wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miska699
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz więcej osób zwraca uwagę na to co je. I dobrze, ja też staram się zdrowo odżywiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za zdrowym jedzeniem to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.kingaprzetwory.pl Jest to rodzinna firma, która zajmuje się przetwórstwem warzyw. Oferowane przez nich produkty są przepyszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zdrowej żywności na pewno zaliczają się ryby. Dlatego warto przerzucić się na dietę, która będzie zawierała więcej ryb. Osobiście polecam wam skontaktować się z firmą www.barkas.pl Jest to hurtownia ryb, od której zakupicie świeże, wędzone, mrożone oraz solone ryby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobrym odżywianiu nie chodzi tylko o bilansowanie diety w odpowiednią ilość każdego ze składników, ale także w to, by miała dobrej jakości produkty. Ja osobiście kupuje wiele rzeczy w Piotrze i Pawle, na przykład mięso - https://www.e-piotripawel.pl/kategoria/wedliny-i-mieso/951, bo zawsze jest świeże i bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, że mi dużo łatwiej zadbać o jakość posiłków odkąd Thermomix sobie sprawiłam. Teraz dużo bardziej urozmaicone posiłki przyrządzam i w znacznie krótszym czasie. A zaczęło się od prezentacji, którą prowadziła p. Justyna Ciesiun w Kielcach. Jej nr tel. 530701709 podała mi koleżanka z pracy, która wcześniej na takiej prezentacji była. Sprzęcik super, moja prawa ręka w kuchni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chętnie odwiedzam sklepy online typu https://krukam.pl/ , bo mają tam spory wybór produktów z półki eko i bez żadnej chemii. Moim faworytem jest ich olej kokosowy - uzyskiwany jest metodą zimnego tłoczenia z ręcznie zbieranych, dojrzałych kokosów. Olej jest nieoczyszczony, w pełni naturalny, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Nadaje się idealnie do celów zarówno spożywczych jak i kosmetycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby zdrowiej się odżywiać wystarczą czasami małe kroki, np. zmiana mąki zwykłej w wypiekach na pełnoziarnistą, ja teraz często do domowego chleba dodaję właśnie mąkę z pelnego ziarna, lubella ma bardzo dobrą, a takie wypieki są dużo zdrowsze i bardziej sycące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy