FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odżywki dla sportowców
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patrik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 13

PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 12:01 am    Temat postu: Odżywki dla sportowców Odpowiedz z cytatem

Chciałbym w tym temacie poruszyć temat suplementów dla sportowców ćwiczących na siłowni. Czy sa na forum osoby, które stosują takie produkty? Od roku chodzę na siłownię i chciałbym aby efekty mojego treningu były nieco lepsze. Dużo trenuję, ale jakoś mam wrażenie, że wszystko stoi w miejscu jeśli chodzi o przyrost mięśni. Słyszałem, że dobre są takie odzywki http://www.bcaa.pl/gainer/ - gainer podobno wspomaga budowę masy mięśniowej u osób szczupłych, a ja własnie do takich należę. Pomimo cięzkiego treningu nie widać po mnie bym "przypakował". Oczywiście nie chcę wyglądać jak kulturysta, no ale nieco więcej w barkach i klacie by się przydało. A wyglądam wciąż bardzo szczupło i nikt by nie powiedział, że chodze na siłownię. Jeśli ktoś z was zna się na tym temacie to zapraszam do wypowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Z zachodu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 70

PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to dobry temat na to forum. Lepiej zajrzyj na jakieś forum dla sportowców, albo też na youtube. Tam jest masa filmików w tym temacie. Godny jest polecenia np. Karmowski, pooglądaj sobie jego porady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z odżywkami trzeba bardzo uważać i ja raczek kupowałabym je w klubach fitness/siłowniach - wiesz, że pochodzą z pewnego źródła i na pewno nie będziesz odczuwać potem kłucia w prawym boku czy innych, dziwnych dolegliwości. Zawsze też trenerzy, którzy pracują w takim miejscu doradzą Ci jak powinno wyglądać dawkowanie takich odżywek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja póki co myślę tylko o walce z cellulitem i zmówieniu cellucor c4 Musze jak najszybciej pozbyć się pomarańczowej skórki bo nie wytrzymam. Ćwiczenia i dieta póki co nie pomagają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zbislawl81@interia.eu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczę ponad trzy lata, ale jak do tej pory nie brałem niczego z tematu odżywek. Zwyczajnie nie chcę koksować byle czego a nie znam osoby na tyle zaufanej i biegłej w tym temacie, żeby mogła mi coś polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też słyszałam o tych odżywkach, można je kupić np. w http://www.guiltfree.pl/pl/355-odzywki-bialkowe , niektórzy je biorą ponieważ chcą sobie rzeźbić mięśnie i wtedy to podobno pomaga, no i też jak ma się jakieś nie dobory. Wszystko zależy od tego co ćwiczysz, w jakim celu i z jaką intensywnością Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Paź 12, 2016 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie raczej nie przekonują takie chemiczne suplementy i w swojej diecie staram się stawiać na bardziej naturalne rozwiązania. Ostatnio właczyłam do swojego jadłospisu przepyszny sok z aronii: http://www.jedzpij.pl/sok-z-aronii po który siegam na drugie śniadanie. Jego wartości zdrowotne sa nieocenione dlatego dziwi mnie, ze jest to tak mało popularny u nas napój. A szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 12, 2016 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy białko i kreatyna brane ze średnio trzymaną dietą mogą doprowadzić do tego, że przytyjemy a nie zadbamy o sylwetkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też odradzam suplementy przynajmniej na początku. Lepiej jest zastosować dietę, są takie specjalne np. dla biegaczy - http://kompendiumdiet.pl/dieta-biegacza/ , ale nie tylko, i dopiero potem jak już osiągniecie jakiś swój maks przyrostu mięśni etc. to można myśleć o suplementacji i to najlepiej pod okiem fachowca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ibiza1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wraz z bratem stosujemy suplementy i odżywki od 3 lat z tego sklepu https://sklep.kfd.pl/ trzeba jak do wielu rzeczy podejść z głową i nie przesadzać z dawkowaniem. Warto wcześniej odpowiedzieć sobie na pytanie jaki cel stawiamy sobie i co chcemy osiągnąć Smile Po odpowiedzeniu na to pytanie możemy przystąpić do wyboru suplementów, nie wszystkie dostępne będą konieczne Smile Na początek warto poeksperymentować z białkiem i aminokwasami i to powinno wystarczyć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelinia188
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 97

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jakieś tam można stosować, ale z umiarem, bo to nie są odżywki na co dzień, ich nadmiar może nam zaszkodzić.
_________________
lusterka do łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaaremis
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 14

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba mieć o tym jakieś pojęcie, żeby nie przesadzić. Dla zwykłych ludzi, którzy ćwiczą rekreacyjnie dla poprawy własnego zdrowia, jakiś stack witaminowy będzie zupełnie wystarczający.
_________________
Tani prąd dla firm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasztan1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2016
Posty: 2

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no na początek jeśli już chcesz coś brać to tylko i wyłącznie białko https://sklep.kfd.pl/hmb-c-5.html w celu budowania tkanki mieśniowej, zbalansowana dieta bogata w węglowodany i białka a nie cukry Smile dużo tego jest więc jeśli jeteś zainteresowany to daj na priv możemy pogadać o odżywkach i suplementach Smile pozdro!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Pon Gru 26, 2016 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam lepszej "odżywki", niż woda. Serio, zwykła, naturalna źródlana woda. Polecam https://getfresh.pl/public/woda-do-domu/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zachary2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W stu procentach popieram mojego przedmówcę Smile Nic dodać, nic ująć...
_________________
Dobry przyjaciel nie zdradzi Twojego sekretu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy