FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 1:50 pm    Temat postu: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem

Waszym zdaniem do kuchni lepiej kupić gotowe meble, czy zamówić meble na wymiar?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałam meble na wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na wymiar są droższe od gotowych, ale moim zdaniem warto zapłacić za nie trochę więcej - takie meble są nie tylko wykonane z lepszej jakości materiałów, ale są też bardziej praktyczne, można je bowiem dopasować do każdego wnętrza i wykorzystać każdą wolną przestrzeń, co jest szczególnie istotne w przypadku mniejszych pomieszczeń. Decydując się na zamówienie mebli na wymiar trzeba jednak zwrócić szczególną uwagę na wybór sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy - w Poznaniu mogę polecić BlackArt, tutaj http://www.mebleblackart.pl/meble-kuchenne,57 można obejrzeć ich meble kuchenne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Roewszeka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 20

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze meble na wymiar są jednak troche przereklamowane, nie u wszystkich to będzie tak samo fajne i funkcjonalne. Ja mam meble kuchenne zamówione przez internet, pasuja do pomieszczenia i wyglądają porządnie, a znajoma ma swoje na wymiar i są bardzo przeciętne. Radze najpierw poogladać co maja sklepy w ofercie a potem sie decydowac. Dla przykładu, ja zamawialam stąd - http://www.ceneo.pl/Zestawy_mebli_do_kuchni_i_jadalni . Zobacz co tam maja, mysle ze to ci pomoze w dokonaniu wyboru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robiłem pod wymiar i dzięki temu cała kuchnia jest idealnie w najmniejszym kawałku zabudowana, wygodna, ekonomiczna Smile a jak w tym roku znudziły mi się szafki to sobie zamówiłem lakierowane fronty kuchenne i kuchnia wygląda dosłownie jak nowa Smile dorzuciłem dodatki w odpowiednich kolorach z moją żonką i oboje świetnie się w tej starej - nowej kuchni czujemy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 74

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też zamówiliśmy meble na wymiar w takim nowoczesnym stylu. Są troche bryłowate i wnętrze jest przez to dosyć chłodne dlatego wymyśliłam, że fajnie będzie się to komponowało z taką mozjaką kolorową na ścianie, mamy też naklejki dekoracyjne więc nie będę musiała już malarza zamawiać bo wszystko zrobimy sami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pon Gru 26, 2016 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble kuchenne, to też uważam, że robienie na wymiar ma sens. Osobiście też wybrałabym zakup mebli projektowanych indywidualnie pod moje potrzeby zamiast gotowych rozwiązań ze sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwollka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od kuchni, finansów czy naszych oczekiwań. Niestety nie jest to łatwy wybór.
_________________
Jak wybrać dobre odwodnienia? Tego dowiesz się na http://odplyw-odwodnienie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kempa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaję mi się, że lepiej na wymiar. Lepiej mieć kuchnię funkcjonalną, w której meble nie będą przeszkadzać podczas gotowania. Serdecznie polecam tę ofertę meble bonaldo Piękne włoskie meble które przypadną do gustu nie jednemu klientowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Herber32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierz na wymiar, teraz w cene róznicy praktycznie żadnej nie ma, ale można ładnie je dopasować mieszkania.
_________________
www.wachnikstudio.com/2016/05/31/na-co-zwrocic-uwage-przy-planowaniu-budynku-energooszczednego/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miqals
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sty 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na zamówienie mają ogromny plus, że są wykonane pod wymiar do naszej kuchni. Dzięki temu są praktyczne i wykorzystują całą przeznaczoną przestrzeń. Swoje meble kuchenne zamówiliśmy w firmie Zumar. Ich realizacje można zobaczyć na http://zumar-meble.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też jestem zdecydowanym zwolennikiem własnie takich mebli. Moim zdaniem są dużo lepiej wykonywane niż te które sa robione masowo. Mój kuzyn niedawno się przeprowadzał i interesowały go kuchnie na zamówienie katowice http://www.vena-kuchnie.pl/ , bo chciał mieć naprawde dobre meble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porto
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 41

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas zamawialiśmy meble w firmie Lamix: http://www.lamixmeble.pl/. Są bardzo dobrze wykonane, solidne, także jakby ktoś potrzebował to jak najbardziej polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajutka
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 59

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne meble kuchenne ma w ofercie firma Qchnie.pl, mogę śmiało polecić Smile Znają się na rzeczy, potrafią doradzić i zaproponować fajne, sensowne rozwiązania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety mam kuchnie z niestandardowymi wymiarami więc zdecydowałem się na meble do kuchni na zamówienie, tak aby wykorzystać każdą przestrzeń.

Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego
Realizacje zleciłem tej firmie http://www.torusmeble.pl
Polecam
Solidnie i w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy