FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gofrownica na wyposażeniu kuchni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sung
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 32

PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 9:23 am    Temat postu: Gofrownica na wyposażeniu kuchni Odpowiedz z cytatem

Robicie gofry w domu? Zastanawiam się nad zakupem gofrownicy bo nie jest to drogi wydatek ale czy te domowe nie różnią się od tych z cukierni czy lodziarni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Sro Cze 19, 2013 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jakie ciasto przygotujesz i jak je wypieczesz czy będą suchsze i sztywne czy luźniejsze. Gofrownica jest warta swojej ceny, jak masz dzieciaki to warto robić im takie przyjemności w domu aby na mieście cię nie męczyły i za zwykłego z bitą śmietaną 5zł. A w domu można naprawdę poszaleć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adzia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, zdecydowanie różnią się te gofrownice domowe i "barowe". Ja mam taką "lepszą domową" - z wymiennymi końcówkami - mam jeszcze końcówki na tosty i grillowanie, więc fajnie. Smile I nie włącza się zaraz po włożeniu wtyczki do prądu, tylko trzeba nacisnąć przycisk - to też jest dla mnie zaleta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cherycherylady
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjęło się, że dobre gofrownice czy termosy gastronomiczne to inwestycje tylko dla gastronomii, ale przecież znajdują swoje zastosowanie także w kuchni prywatnej. Ja mam gofrownicę i często z niej korzystam, jeśli tylko wymierzysz odpowiednie proporcje składników na ciasto, to gwarantuję Ci, że będziesz miała jeszcze lepsze gofry, bo będziesz wiedziała z czego są zrobione Wink Przynajmniej bez kg konserwantów i sztucznych proszków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam opiekacz i gofrownica w jednym zajmuje mało miejsca i ma możliwość przygotowania i gofrów i grzanek i zapiec tortillę. Jeżeli już zakup to dobrej klasy gofrownica,w słabej nigdy Ci się gofry nie udadzą.Beda kluchowate ,niezależnie od ciasta.Musi mieć z 1000 W
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robimy sami gofry i chleb. Samemu wychodzi taniej i smaczniej. Wypiekacze do chleba to świetna sprawa, dokładnie wymiesza i rozpoczyna pieczenie jak ciasto już wyrośnie i nie trzeba pilnować tego procesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcela45
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2016
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w tym miejscu http://ostry-sklep.pl/c/1504/formy-keksowki-formy-do-pieczenia-akcesoria-kuchenne.html mają oryginalne inne niż wszystkie formy do ciast, wykonane z ceramicznej powłoki nieprzywierającej są naprawdę bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agamiszcze
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Gru 2016
Posty: 3

PostWysłany: Nie Gru 25, 2016 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gofrownice przemysłowe są o wiele fajnejsze niż te do domu, warto wydać trochę więcej bo jakość pozwoli ci cieszyć się sprzętem długie lata:) ja mam taką gofrownicę już 20 lat:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackwelss39
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 71

PostWysłany: Sob Mar 18, 2017 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy kupiłam gofrownice moje dzieci tylko gofry chciałyby jeść Razz Nie ważne czy to śniadanie czy kolacja tylko te gofry. Ale oczywiście nie takie zwykłe, muszę kupować kolorowe akcesoria cukiernicze i je dekorawać tak żeby "wesoło" wyglądały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka007
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam i nie wyobrażam sobie żadnego śniadania bez niej Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koniczynka86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 81

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam w domu gofrownicy bo nie jadam często gofrów. Według mnie jak ktoś często nie przygotowuje takich rzeczy to nie opłaca się tego kupować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy