FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka płyta indukcyjna i jaki piekarnik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
calwoods1984
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Cary

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 9:24 am    Temat postu: Jaka płyta indukcyjna i jaki piekarnik Odpowiedz z cytatem

Jestem na etapie urządzania kuchni i tak się zastanawiam nad wyposażeniem kuchni. Zdecydowała się już na płytę indukcyjną - tylko teraz nie wiem jaką wybrać - jakiej firmy. Ten sam problem mam z wyborem piekarnika elektrycznego. Czy możecie polecić mi jakąś firmę, model. Oczywiście liczę także na Wasze opinie odnośnie użytkowania takiego sprzętu - szczególnie indukcji. Aha i jeszcze jedno czy jak się montuję płytę indukcyjną czy musi być jakiś specjalny blat?
_________________
Wszystko o rumieniu i nie tylko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 752

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lepiej pytać na jakimś forum AGD?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 211

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo isc do kslpeu takiego jak media i zapytac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście rozważałam jakiś czas temu wybór między płytą indukcyjną, a ceramiczną do mojej kuchni. Z polecenia koleżanki z pracy na stronie: http://chojnow.pl/news/news/view/id/11320 znalazłam bardzo konkretny, treściwy artykuł dotyczący porównania właśnie tych dwóch płyt. Był on dla mnie bardzo przydatny. Jeżeli szukacie tego typu informacji to warto sobie zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam całe wyposażenie w kuchni Electroluxa i jestem zadowolona. Zdecydowałam się na piekarnik 600 flex i to był dobry wybór. Ma dużą komorę, można wiele potraw piec jednocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór kuchenki indukcyjnej w moim przypadku zakończył się zakupem płyty gazowej tzw. "gaz pod szkłem". Wybrałam płytę gazową Solgaz OPTIMA 4+1, która wygląda jak kuchenka indukcyjna, a nie potrzeba do niej specjalnych naczyń do gotowania. Jej walory wizualne, tańsze użytkowanie poprzez mniejsze zużycie gazu niż w tradycyjnych kuchenkach gazowych oraz dodatkowe pole grzewcze przeważyły szalę na jej wybór. Jestem zadowolona z zakupu i użytkowania, a do tego mam produkt polskiego producenta, który stawia na jego wysoką jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc miałam okazję przejrzeć masę ofert ponieważ chciałam mieć pewność, że inwestuję w dobrej jakości płytę indukcyjną. Finalnie zdecydowałam się na zakup tej: https://www.neonet.pl/plyty-do-zabudowy/samsung-nz-64-h37070k.html to sprzęt marki Samsung. Palniki szybko się nagrzewają, a utrzymanie płyty w czystości jest banalnie proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy