FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kocimiętka - nie mogę znaleźć właściwej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elta1982
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: New Orleans

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 11:26 am    Temat postu: Kocimiętka - nie mogę znaleźć właściwej Odpowiedz z cytatem

Mam mały dylemat. Mój kot uwielbia kocimiętkę. Kupiłam kiedyś w kakadu jedną i nie działała ( była taka grubsza a nie proszek). Potem kupiłam proszek o zapachu starych znoszonych skarpet i to jest to! Tylko teraz nie mogę jej dostać. Przeprowadziłam się i kakadu tu nie mam a chciałam zrobić kotu przyjemność... Te produkty o zapachu podobnym do mięty w ogóle mojego kocura nie ruszają... Zastanawiam się czy to może jakiś inny produkt był dla kotów. Inne zioła sproszkowane, Opakowanie oczywiście wyrzuciłam więc nie wiem jak zacząć szukać. Wie ktoś o co mi chodzi?
_________________
Zapraszam na mojego bloga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy