FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Hurtownia podłóg drewnianych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hurtparkiet
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 23, 2015 2:06 pm    Temat postu: Hurtownia podłóg drewnianych Odpowiedz z cytatem

Nasza firma Hurt Parkiet wykonujemy podłóg drewnianych. Możemy zaoferować tradycyjne parkiety, parkiety przemysłowe, deskę podłogową oraz mozaikę. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Wśród naszych podłóg mogą Państwo znaleźć (dąb śniezno bielony i wanilia, mozaika angielska - dąb, dąb Fertig, w tym Fertig Classic Rustikal, Bielony Elegance Natur, czy Color Rosolare, Wenge - deksa podłogowa czy Teak przemysłowy. Wszystkie parkiety Prodexpol znaleźć można na naszej stronie. Gorąco zapraszamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do takich podłóg jakie schody dobrać? będą nadawać się np. te treppe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w końcu HURT PARKIET czy PRODEXPOL?? Właśnie zastanawiam się nd wyborem parkietu do mieszkania, jednak podoba mi się bardz ooferta : http://artcorestudio.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze że najbardziej zależy mi na parkiecie drewnianym DĘBOWYM. Koniecznie musi być to dąb Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hurtownie materiałów wykończeniowych widziałam ostatnio na http://www.heban.net/asortyment Wydaje mi sie, ze znajdziesz tam wszystko czego szukasz. My chyba będziemy zamawiać w tej hurtowni materiały potrzebne do budowy i wykończenia domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ama78
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 33

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o drewniane podłogi czy parkiety, to ja polecam firmę Albinex - mają świetną ofertę, duży wybór, a dodatkowo świadczą usługi parkieciarskie. Solidna firma!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Pon Gru 12, 2016 8:00 am    Temat postu: Podłogi drewniane Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na naszym rynku wybór produktów tego typu jest naprawdę spory. Przy czym na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę http://www.komplexmarket.pl/ , można tam bowiem znaleźć różnego typu podłogi drewniane, w tym chociażby takie z litego drewna, które będą niezaprzeczalną ozdobą każdego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej gustuję w podłogach wykonanych z deski podłogowej. Materiał na swą podłogę wraz z pięknymi białymi listwami przypodłogowymi z drewna kupowałam w Drew-Lux. Jest to producent wyrobów z drewna, który ma bardzo atrakcyjne ceny. Zakupy dokonałam w sklepie internetowym. Duży wybór, rewelacyjny kontakt, szybka dostawa to ich atuty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam, że deski drewniane kompozytowe cieszą się dużą popularnością. Takie deski , są mega wytrzymałe i cieszą nasze oko wiele lat.Na stronie Komplexmarket czytałam o takich deskach kompozytowych, jeżeli nie interesuje was materiał drewniany to można zakupić również z tworzywa sztucznego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
white87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 39

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super wybór podłóg drewnianych mają w sklepie Albinex. My właśnie od nich kupowaliśmy deski podłogowe, na dodatek trafiliśmy na bardzo dobre ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy