FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Problemy z małym kociakiem - gryzie, sika...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
riaris1977
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Atlanta

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 9:09 am    Temat postu: Problemy z małym kociakiem - gryzie, sika... Odpowiedz z cytatem

Pomocy! Mam problem z około 4 miesięczną kotką. Kocham koty, ale zachowania Zośki zaczęły mnie przerastać. Dzisiaj aż płaczę z tej bezradności... Głównymi problemami są gryzienie i sikanie. Przygarnęliśmy ją z ogłoszenia 2 miesiące temu, kotka nie ma jednego oka, podejrzewam, że mogła chorować na koci katar, z właścicielem ciężko się było dogadać. Przez pierwsze dni spała w kuwecie ze stresu, ale dość szybko się oswoiła z nami. Mam 5 miesięczną córeczkę, którą traktuje jak obiekt do gryzienia, zabawy albo przeszkodę na którą wskakuje. Gdy widzę, że tak robi staram się ją odgonić głośnym prychnięciem, ale nie mam dziecka na oku 24h. Ostatnio o włos nie doszło do tragedii, bo kotka zaczęła ją drapać po oku. To samo jest ze mną lub kimkolwiek innym - gdy wyciągam rękę żeby ją pogłaskać, zaczyna gryźć. Miałam już małą kotkę - wiadomo gryzła jak to małe kocię, ale nie bez przerwy. Nie da się jej pogłaskać, żeby nie podrapała albo nie pogryzła... Drugim problemem jest sikanie. Żwirek wymieniam całkowicie co 2-3 dni (dla porównania kotce mojej mamy o której wyżej wspomniałam żwirek silikonowy wymieniany jest co tydzień/dwa), a i tak codziennie muszę szorować podłogę w całym mieszkaniu - upodobała sobie miejsce przy drzwiach wejściowych w przedpokoju, codziennie są tam mokre plamy. Dzisiaj już mam ochotę się poddać - nasikała w zlewie w kuchni Czy ktoś miał podobnie? Zaczyna brakować mi sił. Nie wyobrażam sobie jej sikania w dalszym ciągu, tym bardziej, że moje dziecko za jakiś czas zacznie raczkować. Nie chcę być z kategorii nieodpowiedzialnych opiekunów co oddają koty, ale przyznaję, że coraz częściej zastanawiam się nad znalezieniem jej dobrego domu. Całe dnie nie robię nic innego tylko szoruję zasikane miejsca...
_________________
moja strona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marcelinia188
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 97

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pogadać trzeba z weterynarzem na temat tejże kotki - może coś jej dolega, przeszkadza - weterynarz też może się znać na aspektach bardziej tego typu związanych z zachowaniem zwierząt.
________________________
koszyk na owoce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy