FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka szafka do ciasnego przedpokoju?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pooglądaj w tym sklepie - http://www.gama-sklep.com.pl/producers/meble-wojcik-105
Na pewno coś znajdziesz


Ostatnio zmieniony przez sylwiana dnia Czw Sty 19, 2017 5:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marta565
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zrobiłam meble do przedpokoju na zamówienie. Szafki białe wiszące i szafki na buty mocowane do ściany pasują do najmniejszych pomieszczeń. Najważniejsze jest oświetlenie jasne takie rozwiązanie przyciąga uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie niestety nie stać jest na meble do przedpokoju wykonane na zamówienie, bo meble w tym stylu, który mi się podoba kosztowałyby majątek. Poza tym nie uważam, że meble wykonane na zamówienie są lepszej jakości od mebli kupionych w sklepie meblowym a ta czasem spora różnica w cenie jest spowodowana np. tym, że czasem te meble mają nietypowy wymiar. Ogromną ofertę mebli do przedpokoju znajdziecie tutaj http://www.ceneo.pl/Przedpokoj . Sama zawsze szukam mebli w Ceneo, bo na swojej stronie mają ogromną ilość produktów z bardzo dużej ilości sklepów i sprawdzając oferty właśnie w Ceneo mam pewność, że kupuje produkt z najtańszej cenowo oferty i tym samym nie przepłacam. Polecam, bo samo szukanie najtańszej oferty trwa chwile, bo wszystkie dostępne oferty konkretnego mebla w Ceneo znajdują się na jednej stronie produktu. Co prawda możecie też tak sprawdzać w innych porównywarkach cenowych, ale z tego co zdążyłam się zorientować to właśnie Ceneo ma największą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tolla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 7

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że do ciasnego to i tak jest lepszy komandor na całą ścianę. Dużo lepiej to wygląda a można przecież zrobić węższy. Ważne żeby nie było bałaganu widać. Poza tym u nas w pokoju stoi szafa, bardzo niepozorna i wszystko się tam mieści, a przez to w przedpokoju jest miejsce na roślinę. Takie donice ostatnio cudne znalazłam, że się muszę pochwalić http://www.modnedonice.pl/ co myślicie? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromil123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 71

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszym pomysłem zamiast szafki będą wieszaki na kółkach. W odróżnieniu od szafy nie zajmują wiele miejsca i są po prostu tańsze, ale i praktyczniejsze. Na https://www.edinos.pl/wieszaki-na-kolkach mają dość solidne wieszaki na kółkach, do przedpokoju idealne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klosj
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Gru 2017
Posty: 8

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my sami robiliśmy z bratem mebelki,a raczej restaurowaliśmy je. Ja często zajmuję sie majsterkowaniem mam z ryobi sporo narzędzi i pilarki szlifierki wkrętarki itd bardzo pomocne, wiec postanowiliśmy, ze stare mebelki można jakoś poprzekształcać i cos z nich pożytecznego wykonać. Tk jakos nam ie to spodobało, że zajmujemy się tym cały czas w ramach hobby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 229

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz wybrać coś gotowego. Jest teraz spory asortyment w temacie mebli do przedpokoju. Ale są też meble do przedpokoju na wymiar. Tutaj https://gornapolka.com/kp/meble-przedpokoj/ możesz zamówić. Więc jest w czym wybierać. Grunt to dopasować meble do gabarytów pomieszczenia, by całość pozostała funkcjonalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy