FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Opinia o deweloperze
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kermitet
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mówią w firmie to nie mają zbyt dobrej opinii. Nie masz alternatyw?
_________________
AUTOKOMIS WROCŁAW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie znacznie bardziej interesują inwestycje z Wrocławia. Upodobałam sobie to miejsce do zamieszkania i poważnie myślę o tym, żeby zostać tam na stałe. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat dewelopera PCG z ofertą mieszkań Wrocław Krzyki którą znalazłam na stronie pcg.pl/zobacz-inwestycje/wroclaw-krzyki-ul-kukuczki-7-9?t=lokalizacja. Oferta bardzo mi odpowiada, cena rozsądna w porównaniu do jakości i standardu wykonania, pozytywne opinie klientów jeszcze bardziej mnie zachęcają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jas09
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No inwestowanie to ciężka sprawa muszę przyznać.
_________________
iko tychy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ant12
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 14

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać dewelopera o pewnej pozycji na rynku, ostatnio dużo słyszy się o upadku nowo-powstałych firm deweloperskich.
_________________
1, 2, 3, 4... xD Budowa domów Docieplenia Śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stefan665
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja słyszałem dużo dobrego o nim
_________________
lime kredyt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 9:20 pm    Temat postu: Great Ideas To Picking Regalos Trabajo Odpowiedz z cytatem

To the man asking about llavero personalizado, regalos personalizados baratos, regalos hombre, regalos personalizados para hombres, regalos para hombres originales, regalos publicitarios baratos, I highly suggest this my sources for merchandising promocional details or regalos personalizados con foto, regalos cumpleaĂąos originales, llaveros personalizados, articulos promocionales baratos, empresa de merchandising, regalos promocionales, as well as this get more info for regalos personalizados advice not to mention articulos publicitarios, regalo original, regalos para jefes, regalos corporativos, regalos de empresa para clientes, merchandising de empresa, not to mention this here are the findings on regalos hombre originales info which is as good as regalos para hombres originales, llaveros personalizados, regalos boda, regalos boda originales, boligrafos para regalos, regalos para hombres, . Also, have a look at this continue on regalos personalizados para hombres tips alongside all regalos boda originales, llavero personalizado, regalos de empresa, regalos empresas, regalos originales hombres, regalos hombre originales, on top of this his comment is here for regalos para clientes site and don't forget regalos cumpleaĂąos originales, regalos personalizados con foto, regalos originales mujer, regalos personalizados mujer, regalos para jefes, regalos corporativos, on top of this contact form about regalos personalizados con foto blog which is also worth a look not to mention ropa de trabajo, merchandising para empresas, regalo personalizado bebe, regalos personalizados mujer, regalos personalizados baratos, regalos publicitarios originales, also. I also recommend this additional hints for promocionales para empresas url and don't forget llavero personalizado, regalos para jefes, regalos personalizados hombre, boligrafos para regalar, articulos promocionales baratos, regalos originales hombres, not to mention this your input here for regalo para empresa url not to mention boligrafos empresa, articulo publicitario, boligrafos para regalos, boligrafos para regalar, regalos para empresas, ropa para empresas, alongside all do you agree for boligrafos empresa info alongside all regalos originales personalizados, regalos para clientes, llavero personalizado, regalos cumpleaĂąos originales, ropa de trabajo, regalos hombre, which is also great. Finally, have a look at this what is it worth on regalos originales mujer tips with regalo personalizado hombre, regalos originales niĂąos, regalo personalizado bebe, llaveros personalizados, regalos personalizados hombre, regalos originales mujer, for good measure. Check more @ Handy Tips On Selecting Custom Sportswear c8b5bd3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Pią Paź 06, 2023 5:14 am    Temat postu: High Rated Product Website Odpowiedz z cytatem

Please try Google before asking about Top Rated Product Tips f0c8b5b
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 541
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Paź 12, 2023 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na zakup mieszkania od dewelopera, inwestujesz w przyszłość. Jeśli chcesz zgłębić ten temat, rzuć okiem na stronę https://activa.pl/blog/czym-jest-umowa-rezerwacyjna-u-dewelopera-kiedy-ja-podpisac . Jakie są Twoje spostrzeżenia?
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy