FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie w pokoju w hotelu - jakie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 11:05 am    Temat postu: Wyposażenie w pokoju w hotelu - jakie? Odpowiedz z cytatem

Jakie dodatkowe wyposażenie w pokoju hotelowym waszym zdaniem sprawdziłoby się najlepiej?
Możecie coś doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są moim zdaniem takie jednorazowe gadżety.
Np. szczoteczki do zębów czy mini kosmetyki.
Tutaj zresztą http://www.wszystko-do-hotelu.pl/akcesoria-do-lazienki.html możesz sobie zobaczyć o co dokładniej mi chodzi.
Wydaje mi się, że to dobry patent, żeby goście poczuli się naprawdę luksusowo, nawet jeśli hotel nie wyda na to specjalnie dużo kasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alice29
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie http://prohotelcosmetics.pl znajdziecie spory wybór kosmetyków hotelowych, środków czystości i jeszcze poza tym innej hotelowej galanterii Smile Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirella22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 82
Skąd: Kielnarowa

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj w pokojach hotelowych brakuje mi suszarki do włosów. Czasami zapominam ją zabrać ze sobą, a akurat wtedy by sie przydała Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od standardu hotelu. Im lepszy i wyżej się ceni tym więcej powinien oferować gościom. To chyba oczywiste Wink W każdym jednak hotelu pewne podstawowe akcesoria powinny się znaleźć. Ogólnie rzecz biorąc na wyposażeniu nie powinno się oszczędzać. Ja sama będąc w hotelu zwracam uwagę na najmniejsze detale. Gdyby ktoś szukał producenta pościeli hotelowej polecam zerknąć tu http://www.mabotex.pl/ . Jakość jest naprawdę wysoka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bergamesca
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2017
Posty: 23

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie kosmetyki hotelowe - ja osobiście zwracam uwagę właśnie na to, czy w hotelu są małe kosmetyki, z których można skorzystać w razie potrzeby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1442

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba też kupić dobrej jakości tekstylia hotelowe, bo bez nich ani rusz. Na pewno przyda wam się pościel hotelowa tanio, która odkrywa bardzo ważną rolę w każdym hotelu. Z tego co wiem, to Grupa Tekstylna jest liderem na polskim rynku. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roarrra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie ma tu co szaleć, postawcie na podstawowe rzeczy, które właśnie muszą znaleźć się w każdym hotelu. Jak prowadzicie hotel o wyższym standardzie wtedy oczywiście będziecie musieli też coś poza to wyjść. Zobaczcie sobie też propozycje od sklepu https://interviol.pl/wykladziny-hotelowe na wykładziny hotelowe. Bardzo eleganckie, wytrzymałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy