FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kostka brukowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 1:58 pm    Temat postu: kostka brukowa Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Jeśli szukacie sprawdzonej firmy, która zajmie się ułożeniem kostki brukowej, to polecam brukarstwo warszawa - bardzo solidna firma, która posiada szeroka ofertę Smile Duży wybór w kostach, także polecam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
meandra33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2016
Posty: 98

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić firmę Sokołowski, http://brukarstwo.com - u nas układali kostkę brukową na podjeździe. Starannie, rzetelnie no i naprawdę sprawnie, polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś z Was szukał firmy zajmującej się układaniem kostki brukowej na terenie Bydgoszczy, w Nakle nad Notecią i okolicach, warto wziąć pod uwagę http://jarbet.net - oferują kompleksową obsługę począwszy od dowozu, transportu, po ułożenie kostki brukowej. Mają doświadczenie i dobre opinie na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meandra33 napisał:
Ja mogę polecić firmę Sokołowski, http://brukarstwo.com - u nas układali kostkę brukową na podjeździe. Starannie, rzetelnie no i naprawdę sprawnie, polecam Smile


Na wiosnę będziemy układać kostkę właśnie i szukam ekipy do tego zadania. Firma Sokołowski, którą polecasz, ma bardzo dobre opinie w sieci, a realizacje na ich stronie w galerii foto wyglądają naprawdę solidnie, tak że chyba się do nich zgłoszę po nowym roku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że kostka brukowa to najlepsze rozwiązanie na podjazd. Jak jesteście z okolic Bydgoszczy, przejrzyjcie sobie ofertę http://jarbet.net/#contact oni specjalizują się w układaniu kostki brukowej z betonu oraz z granitu, mają doświadczenie w branży. Oprócz tego oferują też transport kostki brukowej na miejsce świadczenia usługi, a także doradztwo w zakresie zagospodarowania terenu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartez86
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z okolic Poznania możecie polecić? Na wiosnę chciałbym koło domu zrobić, ale kompletnie się na tym nie znam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alice29
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 32

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 10:22 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Układanie kostki brukowej powinno się zlecić fachowcom, taka praca wymaga wiedzy i doświadczenia. Poza tym kostka jako materiał sporo kosztuje, szkoda by było ją zniszczyć przez swoją nieumiejętność Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilometr
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: Nysa

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co prawda to prawda, potwierdzam co napisał przedmówca, tutaj trzeba wybrać osobę z doświadczeniem oraz wiedzą na temat układania kostki, bo niby to się wydaje banalne ale zepsuć robotę potrafi wielu Smile tym bardziej jak było w moim przypadku gdy chcieliśmy ciekawe wzory z kostki w ogrodzie to fachowiec robił to jak trzeba a nie że rozłoży ręce i dziękuje http://empart-ogrody.pl/oferta/brukarstwo/ warto do nich zajrzeć, bo i brat teraz też ma zamiar skorzystać jeśli tylko się dogada cenowo,bo to też ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reyrats
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda kostka brukowa cena poznań i okolice wiecie może ? bo też sobie chciałem kupić parę balotów tej kostki do ułożenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajutka
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 59

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Układanie kostki brukowej zdecydowanie należy powierzyć fachowcom, inaczej ryzykujemy zniszczenie materiału... Potrzeba wprawy i doświadczenia, aby takie prace przeprowadzić z 100% sukcesem. Na pewno firma Sokołowski, o której była tu mowa, jest godna zaufania - są już tyle lat na rynku, no i zdjęcia ich realizacji mówią same za siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piqs
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy trudno jest samemu kłaść kostkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Bruk klinkierowy Swój wykonałem z pomocą firmy KlinkierBud i wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, solidne i fachowe podejście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od dwóch lat mam piękny i równy chodnik przed domem właśnie z kostki brukowej, którą kupiłem w firmie ZRB:
http://www.zrb.bialystok.pl/kategoria-produktu/kostka-brukowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co możecie polecić zamiast bruku ale coś bardziej solidnego chodzi mi o podjazd do garażu i ścieżki w ogrodzie jakiś twardy materiał coś ala bruk ale twardszy wiecie może co może być ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimm82
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 44

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2017 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesujecie się nie tylko zwykłym układaniem kostki, ale chcecie może wykonać sobie jakiś artystyczny wzór to zapoznajcie się z ofertą http://jkbrukarstwolublin.pl/ . Układają oni kostkę w lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim i mazowieckim. W ich ofercie są również pracę koparko-ładowarką, więc możecie od razu skorzystać z paru innych usług.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy