FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nieciekawy zapach w mieszkaniu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś się rozlało na dywan i brzydko pachnie? Warto byłoby pomyśleć o wypraniu dywanu, najlepiej przez jakąś firmę zajmująca się tym fachowo. Z tego co się orientuję firma http://studioporzadku.pl/czyszczenie-dywanow-krakow/ się tym zajmuje profesjonalnie. Myślę, że warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jest to wina systemu wentylacji w mieszkaniu? U mnie dwa lata temu było podobnie, musiałam wymienić kanały na przewody elastyczne (znajomi polecili mi firmę Lindab http://www.lindab.com/pl/pro/categories/pages/air-duct-systems.aspx?filtercategory=ff64c185-653d-4a0f-b265-28d431a62121) i faktycznie, nieprzyjemny zapach zniknął po jakimś czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariot
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 50

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ozonator będzie odpowiedzią na Twoje kłopoty. Ja długo się męczyłam z nieprzyjemnym zapachem i ciągnącą się alergią u mojego dziecka. Nie wiedzieliśmy co może być kłopotem, bo kupiliśmy mieszkanie od "czystych" ludzi, którzy zapewniali że nie ma z mieszkaniem żadnych kłopotów. Smrodek pojawił się nagle, więc kupiliśmy ozonator. Wybraliśmy dobry, taki, który generuje 20g ozonu na godzinę. O taki http://www.koronaozon.pl/portfolio/generator-ozonu-korona-a-zdrowy-dom/ jak tutaj. Dokładnie tej firmy. Najważniejsze że u syna alergia trochę odpuściła. Powietrze też jest czystsze i nie śmierdzi już tak w domu. Dla mnie jako pedantki była to udręka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Nie Lut 05, 2017 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem zlokalizowanie źródła zapachu jest niemożliwe. Faktycznie najlepszym rozwiązaniem wydaje się byc zatrudnienie firmy sprzątającej do gruntownego wysprzątania mieszkania. Oni dysponują odpowiednią chemią, która z pewnością poradzi sobie z przykrym zapachem. Jeśli się zdecydujecie to zostawiam namiary na sprawdzona firmę świadcząca usługi porządkowe - http://www.clarsystem.pl/oddzial-bydgoszcz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supergirl
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 28

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest naprawdę takie skuteczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tika
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 25
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juno napisał:
Ozonowanie to jest abrdzo praktyczna i przydatna rzecz jeżeli chcemy się pozbyć przykrych zapachów


Masz rację. W samochodzie takie ozonowanie wykonuję przynajmniej raz w roku przy okazji serwisu klimatyzacji. Mam wtedy taniej, bo w serwisie http://www.perfectclima.pl jest taka promocja. Na pewno warto raz na jakiś czas taki zabieg wykonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pskk123
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 12

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z komentarzami powyżej,Ozonowanie mieszkania to bardzo skuteczna i dobra metoda na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Jeżeli jest to odór spalenizny, papierosów, moczu i tym podobnych zdecydowanie polecam ozon Smile.

Poczytaj sobie więcej na stronie Arrow usun-odor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że podstawą jest częste wietrzenie. Sprawdżcie też szafy, bo może tam coś się narobiło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może nadszedł czas, aby pomyśleć o aromatyzacji pomieszczeń ? Firma Mattik https://mattik.pl/ zapewniła nam tego typu rozwiązanie. Przykre zapachy minęły i jest znacznie przyjemniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że firma Airozone zajmuje się ozonowaniem. Mają w ofercie różnego rodzaju usługi, więc na pewno każdy z was znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej że ceny nie są wygórowane, tak jak to bywa w przypadku innych firm, z jakimi do tej pory miałam do czynienia. Koniecznie dajcie znać, czy zdecydowaliście się na usługi ozonowania w swoim domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roza
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 36

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koty bardzo dbają o swoją czystość i same też są czystymi zwierzętami. To jednak nie znaczy, że nie musimy po nich sprzątać. Jeśli chcemy mieć porządek posiadając kota niezbędna jest kuweta. Dwie najważniejsze sprawy, o które na pewno musimy zadbać, to porządna kuweta i szczotki do wyczesywania sierści zwierzęcia. Kuweta ma ogromne znaczenie, bo jeśli będzie nieodpowiednia, kot załatwi się poza nią. Można kupić kuwety. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli wyjątkowe nuty zapachowe w świecach sojowych to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez CocoWick u których będziecie mogli znaleźć wyłącznie wegańskie świece sojowe "Miłość" https://cocowick.pl/ bazująca na zapachu słodkiej róży pomieszanej z egzotycznymi owocami. Dla mnie na teraz zdecydowany numer jeden!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie dobrego sklepu internetowego związanego ze świetnymi zapachami , to zdecydowanie polecam wam zajrzeć na stronkę expertaroma.pl, gdzie znajdziecie aromaty appetite w bardzo dobrej cenie. Moim zdaniem warto zajrzeć w wolnej chwili i sprawdzić sobie co i jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janikes121
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki wy mieliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, w takim przypadku warto zdecydować się na ozonowanie pomieszczeń. Pomoże to pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, ale również wirusów i roztoczy. Ja korzystałam ostatnio z usług Airozone, z polecenia. Bardzo ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy