FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaką zmywarkę kupić do domu?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 10:30 am    Temat postu: Jaką zmywarkę kupić do domu? Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać odpowiednią zmywarkę?
Nie chcę wydawać na to więcej niż to konieczne.
Może coś polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanów się nad pojemnością.
Nie ma sensu za bardzo przepłacać za zmywarkę, którą trudno będzie zapełnić naczyniami.
Tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-zmywarke-jaka-najlepsza-polecane-modele/357/ piszą też o innych aspektach, na które należy zwrócić uwagę.
Myślę, że dla 2-3 osób wystarczy zwykła, wąska zmywarka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tak na dobrą sprawę wybór AGD zarówno tego dużego jak i małego mamy bardzo duży. Nie mniej jednak myślę sobie, że powinniśmy zainwestować także w jakiś sprzęt, przeznaczony do sprzątania kuchni, bowiem jednak jest to pomieszczenie mocno narażone na zabrudzenia. Na pewno bardzo fajną opcją będzie taki mop http://leifheitsklep.pl/mop-piccolo-m-z-nakladka-micro-duo-p45960.html , za sprawą którego szybko umyjemy podłogę i nie zostawimy na niej nadmiaru wody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekoracje kuchenne są bardzo ważne lecz przede wszystkim należy pamiętać, aby zaopatrzyć się w bardzo dobry sprzęt AGD, bo co po tym jak kuchnia będzie ładna, a lodówka odmówi posłuszeństwa? Biorąc to pod uwagę wszystkie moje zakupy takowych rzeczy wykonuję w sklepie Millenium AGD http://milenium-agd.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosieq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Kwi 2016
Posty: 70

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile konkretnie chciałabyś przeznaczyć na ten zakup? Sprawdź sobie ofertę RTV Euro AGD http://www.euro.com.pl/ . Widzę, że mają całkiem sporo zmywarek, są też takie do 1000 zł. Najlepiej przejść się do sklepu i dopytać kogoś z obsługi. Na pewno chętnie doradzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ela1595
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zmywarkę pod zabudowę Beko. Jest oszczędna i nie zużywa dużo wody. W dodatku prawie jej nie widać w kuchni. Kupowałam ją w Max Elektro po całkiem atrakcyjnej cenie. Zobaczcie same http://sklep.gps.wroclaw.pl/manta.html. Mają tam też sporo innego sprzętu także jest w czym wybierać Razz

Ostatnio zmieniony przez Ela1595 dnia Sro Lip 31, 2019 12:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak zepsuje wam się takie urządzenie to kupujecie nowe czy naprawiacie? Ja stwierdziłam, że nie będę nowej zmywarki kupować. Wystarczyło poszukać części, które trzeba było zamienić. Do tego kupiłam też nowe kosze do zmywarki w znalezionym sklepie internetowym i mam nadzieję, że urządzenie będzie jeszcze długo mi służyło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Burrqua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2016
Posty: 108

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wszytsko jest zależne od usterki. Jednak ja miałem też ostatnio problemy z pralką i postanowiłem, że kupie nową. W podjęciu decyzji pomógł mi ten ranking https://rtvsalonagd.pl/jaka-zmywarke-kupic-ranking/ może i komuś z Was się przyda.

Ostatnio zmieniony przez Burrqua dnia Wto Mar 28, 2017 7:27 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta565
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja uważam, że zmywarka firmy Bosch jest odpowiednia do każdej kuchni. Sama testuje ją już pół roku i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mebdia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 2
Skąd: Pułtusk

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam to co Ela1595. Zmywarki Beko są ok. Mam w domu i póki co sprawdza się bardzo dobrze. Do tego 5 letnia gwarancja i rozsądna cena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aleksandra_
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, nie ma co męczyć się i myć naczynia cały czas ręcznie, jak można niewielkim kosztem kupić zmywarkę. Ja korzystam ze zmywarki od ponad roku i już nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niej. Pewnie, że czasem zdarza mi się coś umyc ręcznie, ale żeby tak całkowicie przedstawić się na zmywanie ręczne to nieeee Razz Mam zmywarkę od Kernau - https://www.kernau.com/produkt/kdi-4641.html. Za jednym razem można umyć 10 kompletów naczyń, i w sumie tak zmywarka jest co dwa dni pełna i wtedy ją włączamy. Ale można też zmywać naczynia zapełniając tylko jeden z dwóch koszy korzystając z funkcji 1/2 załadunku. A i górny kosz ma regulowaną wysokość, przydaje się to wtedy, gdy do umycia chcemy włożyć coś większego np. garnek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że takie sprzęty jak zmywarki można zamówić online dzięki czemu można bardzo dużo zaoszczędzić. Poza tym, to co oferują nam sklepy internetowym to dokładnie to samo, co w sklepach stacjonarnych tylko że tańsze. Dlatego warto poszukać ciekawej oferty, dzięki której będziemy mieli dobrej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olekt99
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, taki sprzęt jest bardzo ciekawy,
_______
krzesła Poznań
_________________
krzesła Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zmywarkę firmy Bosch i bardzo sobie ją chwalę. Ma już swoje lata i czasem coś przestaje działać. Wzywam wtedy https://www.restartagd.pl/miasto/ . Póki naprawy nie wymagają wysokich nakładów finansowych to uważam, że warto naprawić a nie wymieniać od razu na nową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nordstorm
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 12
Skąd: Radomsko

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmywarka hmm

45cm moim zdaniem najlepsza szerokość

zwracaj uwagę na klasę energetyczną oraz zużycia wody a także na gwarancje.

Prawdę mówiąc nie ważne co weźmiesz i tak się zepsuje za jakiś czas.
_________________
seo wrocław | Catleya
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy