FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki system forex na start?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 3:08 pm    Temat postu: Jaki system forex na start? Odpowiedz z cytatem

Czy chcąc inwestować na rynku forex trzeba jakoś specjalnie zaangażować się w wybór systemu do inwestowania? Czy też każdy system pozwala na dokładnie to samo? Są pomiędzy nimi widoczne jakieś realne różnice?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ant12
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 14

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście odradzam tego typu sposób inwestowania, nie słyszałem, aby można było na tym zarobić.
_________________
1, 2, 3, 4... xD Budowa domów Docieplenia Śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnice pomiędzy systemami są bardzo duże. W zasadzie rzadko się zdarza, aby dwa systemy dawały te same możliwości - najczęściej są one zupełnie inne, a jednak kluczowe powinny być wszystkie opcje związane z bezpieczeństwem. Najlepiej jeśli wcześniej poznasz takie pojęcia jak np. stop loss. Wiesz, że powinien być obligatoryjny? Wiesz, że spready powinny być stałe? Że system powinien dawać ochronę przed ujemnym saldem? Wyzerowaniem środków? To są kwestie, które powinny cię zainteresować, ale najpierw musisz je poznać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, super, wymieniasz konkretne rozwiązania, ale mam szukać tego u jednego brokera? No i idąc na skróty - raczej każdy broker ma coś takiego, czyli tylko wybrańcy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musisz szukać. Wszystko masz u jednego brokera, tzn. w EasyMarkets. Oczywiście porównaj sobie z innymi, poszukaj innych opcji, ale wątpliwe żebyś coś znalazł. Oni od dłuższego czasu mają ten pakiet rozwiązań i nie słyszałam, żeby ktoś wprowadził coś podobnego, ale też nie sprawdzam codziennie wszystkich systemów. Ogólnie obligatoryjny stop loss to nie jest opcja dla każdego brokera - w ten sposób przenoszą na siebie odpowiedzialność. Małe firmy temu nie podołają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poczytać sporo na temat Forex Investing: https://www.tms.pl/forex-investing
Pamiętaj, że przy każdym inwestowaniu musisz odpowiednio przemyśleć swoją strategię, bo gra na giełdzie nie jest dobrym pomysłem dla osób, którym brakuje cierpliwości. Po prostu musisz nabyć sporo wiedzy teoretycznej, a gdy już ją posiądziesz - masz do dyspozycji platformy testowe. Ale w tym artykule wszystko dokładnie jest wyjaśnione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozyczka - dzięki za konkrety. A teraz przedmówco - czy możesz się odnieść do tego? Chcę mieć porównanie kilku brokerów. W Twojej wypowiedzi nie widzę konkretów - czy możesz się odnieść do narzędzi/warunków i potwierdzić co tam macie z wymienionych, a czego tam nie ma?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na szybko - nie widzę tam tych opcji, które wymieniam. Tak jak było powiedziane - tylko duży broker może sobie pozwolić nawet na sam obligatoryjny stop loss. Kolejne elementy takie jak ochrona przed ujemnym saldem, stałe spready, czy anulowanie operacji to też sposoby na ograniczenie ryzyka. I właśnie bezpieczeństwo inwestowania powinno cię najbardziej interesować - nie ma znaczenia czy jesteś na wstępnym, czy zaawansowanym etapie. Ale to akurat ci powie każdy inwestujący na forexie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałem i wygląda na to, że jest jak piszesz. Założyłem już konto na EasyMarkets, na razie tylko przeglądałem jakie są możliwości. Panel wydaje się być bardzo prosty, w każde miejsce bardzo łatwo można dotrzeć, ogólnie - podoba mi się to. Myślę, że w ciągu kilku dni zdołam przetestować większość funkcji i wtedy podam więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo panel jest bardzo prosty - cały system jest do rozklikania w ciągu jednego dnia. Trudności to sprawia dopiero rozpoznanie rynku, zasad jego działania. W EasyMarkets masz pomoc konsultantów, masz bazę wiedzy. Wszystkie narzędzia masz bardzo dokładnie opisane, przy każdej pozycji pojawia się dokładne info o zasadach działania danego rozwiązania. Masz wątpliwości to wysyłasz do nich zapytanie. Przy pierwszej wpłacie dostaniesz premię zależną od kwoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietr1us
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, raz dwa idzie załatwić takie coś.
_________________
https://www.restartagd.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Konto zalożyłem kilka dni temu - rozklikałem to jednego dnia. Jeśli pojawiała się trudność to wynikała z niezrozumienia niektórych treści, przekierowań, ale wtedy wysyłam pytanie do supportu i faktycznie w ciągu kilku minut reagują. Daję sobie jeszcze jakiś czas i spróbuję normalnie podziałać ze niewielkimi kwotami. Niezbędność stop loss już zdecydowanie rozumiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System opanujesz bardzo szybko, narzędzia także łatwo poznasz w podstawowym zakresie, ale ich umiejętne wykorzystywanie będzie wymagało wiele czasu. Zadawaj pytania EasyMarkets, oni naprawdę merytorycznie pomagają. Pamiętaj, że przy pierwszej wpłacie dadzą ci premię, - zobacz jaką aktualnie kwotę najbardziej opłaca się wpłacić. Kiedy sprawdzałem ostatnio to w najlepszej opcji dawali 50 proc. więcej. Spora kasa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fernady
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w/g mnie to ryzykowna zabawe te forexy nie dał bym tam ani grosza bo więcej można stracić niż zyskać na tych spekulacjach.
_________________
Zobacz szafy metalowe na dokumenty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roman546
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sob Maj 06, 2017 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma takiego jednego dobrego
_________________
szybkie pożyczki bez zaświadczeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy