FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Elementy betonowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 12:45 pm    Temat postu: Elementy betonowe Odpowiedz z cytatem

Jeśli przy budowie potrzebujecie zamówić gotowe elementy betonowe to z czystym sumieniem polecam tę firmę: http://www.spec-bet.pl/ bardzo solidna firma, dobry kontakt z klientem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My podczas budowy zamówiliśmy właśnie bloki betonowe z firmy Betblok. Naprawdę świetny materiał budowlany. Wówczas służył nam za tymczasowe ogrodzenie budowy, po wszystkim mąż rozebrał i ułożył z nich taką przybudówkę dla swoich warsztatowych dupereli. Świetna sprawa, dowolne przeznaczenie, pełna uniwersalność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, dzięki. Wkrótce zaczynam budowę, to mi się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz pomysłów do wykorzystania w ogrodzie to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Pozbruk jak kostki dekoracyjne, płyty tarasowe czy np. donice bądź palisady dekoracyjne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto w tym zakresie wykorzystać dobrej jakości kostkę brukową, którą znajdziesz m.in w ofercie Pozbruk. A dokładnie chodzi mi tutaj o modele uniwersalne jak Bruk Poznański, czy Bruk Letni. Piękne wersje, które posłużą Ci latami ze względu na wykonanie jak i zastosowane zabezpieczenia a więcej informacji na ich temat znajdziesz bezpośrednio na stronie pozbruk.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie sprawdzonej firmy, która zajmuje się wykonywaniem i sprzedażą prefabrykatów betonowych. Ja osobiście mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą http://bankorbet.pl/ Sam od nich zamawiałem produkty tego typu i jestem zadowolony z ich jakości oraz ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ogrodzenia betonowe, to polecam zamówić je w firmie http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/. Zwłaszcza, jeśli jesteście z miejscowości takich jak Ełk, Suwałki, Giżycko, Gołdap, Olecko, Kętrzyn, Węgorzewo, Augustów czy też Mikołajki - firma ta działa właśnie na tym terenie Wink Oferowane przez nich ogrodzenia są naprawdę dobrej jakości, a przy tym nieźle się prezentują Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy