FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pożyczka dla młodej osoby
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hadley5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 9:54 pm    Temat postu: Pożyczka dla młodej osoby Odpowiedz z cytatem

Witam. Niedawno ukończyłem 18 lat i chciałbym zaciągnąć pożyczkę auto. Niestety, nie zarabiam i zastanawiam się, czy to jest w ogóle możliwe. Tutaj są ciekawe artykuły o pożyczki od 18 lat, ale nie znalazłem akurat tej informacji...
_________________
Każdy dzień ma swój aromat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez sensu pchać się tak w długi. Kup jakieś używane i tańsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

honorata napisał:
Bez sensu pchać się tak w długi. Kup jakieś używane i tańsze.


Zdecydowanie racja, ale jak już będziesz potrzebować tak naprawdę pożyczki to polecam Janvest. Sama brałam tam pożyczkę i wszystko przebiegało zgodnie z umową, bez utajnionych informacji. Polecam zerknąć tutaj - pożyczka bez bik pod zastaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka nie jest złym rozwiązaniem, pod warunkiem, że jesteśmy pewni, że będziemy w stanie spłacić zobowiązanie finansowe. Teraz firmy pożyczkowe oferują pierwsze pożyczki za darmo. Sprawdźcie sobie stronę Łowca Chwilówek znajdziecie tam porównywarkę, opinie o pożyczkodawcach oraz poradnik, jak brać chwilówkę z głową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 8:23 am    Temat postu: Pożyczki, kredyty Odpowiedz z cytatem

Mało kto zdaje sobie sprawę, że między pożyczką, a kredytem istnieje fundamentalna różnica. Kredyty można brać tylko w bankach i muszą być one być udostępnione tylko na podstawie umowy pisemnej. Ja zawsze staram się unikać firm pożyczkowych innych niż banki. W banku jednak ma się pewność, że rata kredytu nagle nie wzrośnie dwa razy (chyba że wzięliśmy kredyt we frankach). Ja właśnie zamierzam wystąpić do banku o kredyt gotówkowy, tylko nie mam pojęcia, którego. Może znacie jakiś ranking takich kredytów? Z tego artykułu - http://www.gpw24.com.pl/gdzie-tak-naprawde-warto-wziac-kredyt-gotowkowy/ wynika, że są różne takie rankingi, ale ja dopiero raczkuję w tej tematyce i przyda mi się pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie odradzałabym branie pożyczek, ponieważ to nie daje niczego dobrego, a tylko wpędza w kłopoty finansowe. Niestety, ale taka jest prawda, a ja znam kilka osób, które takie pożyczki wzięło - żadna z nich nie wyszła na tym dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 88

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jestes młody i potrzebujesz wziąć pożyczkę, jeśli ma to być chwilówka to koniecznie najpierw zajrzyj tu https://www.kasapotrzebna.pl/chwilowka-pilnie-potrzebna/. Dowiesz się tu wszystkiego co potrzebne aby bezpiecznie i z głową wziąć chwilówkę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielaMT77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 79

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym przypadku, nie ważne ile masz lat, warto dobrze zapoznać się z różnymi ofertami pożyczek. Zobacz sobie portal http://pozyczkowy-portal.pl/ gdzie oferują się popularne firmy pożyczkowe do 5 tys. złotych. W wielu ofertach nie ponosi się dodatkowych kosztów, więc myślę, że coś tam znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teofila
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 32

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jaką sumę potrzebujesz. Jeśli marzysz o własnym M4 warto zastanowić się nad ofertą https://kredyt123.pl/prywatna-pozyczka-hipoteczna To świetna propozycja dla wszystkich, którzy marzą o mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graber5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz pożyczyć trochę grosza na auto to na pewno nie baw się w chwilówki. Skąd wie, że będziesz miał za miesiąc całą kwotę na spłatę? Zdecydowanie lepszym pomysłem będzie kredyt n dowód w Assa. Spłacisz go sobie w wygodnych ratach a pieniądze możesz mieć na koncie w kilka chwil. Wnioski zatwierdzają nawet w 15 minut od złożenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KadRad
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 34

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie będzie ciężko . zawsze patrzą na zarobki tylko jakieś podejrzane firmy nie
_________________
To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. https://odzyskiwaniedanych.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IronLeon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również dopiero wkroczyłem na rynek pracy i kupiłbym sobie jakieś fajne auto ale z tego co się orientowałem póki co będzie mi ciężko o pożyczkę :/ jeżeli ktoś zna jakiś sposób to piszcie, będę wdzięczny Smile
_________________
http://tory-samochodowe.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej i sprawdzonej "chwilówki", to wydaje mi się, że najlepsze oferty ma https://pl.getbucks.com/blog/pozyczka-na-30-dni-pieniadze-potrzebne-od-zaraz/ . Wystarczy wypełnić wniosek o udzielenie pożyczki online, a w przypadku pozytywnej decyzji gotówka może trafić na rachunek wnioskującego o pożyczkę klienta w ciągu kilkunastu minut. Poczytaj sobie więcej na stronie tej firmy ale wiem, że z ich oferty skorzystało już wiele osób i bardzo sobie chwaliło współpracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od wszelkich pożyczek pozabankowych trzeba się trzymać z daleka bo nic dobrego z nich nie wynika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
centosz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy w takiej sytuacji kupują auto na rodzica i są współwłaścicielem, wtedy i kredyt łatwiej dostac i zniżki lecą za lata na niższe ubezpieczenie w przyszłości, ale wiadomo jak to interesy z rodziną... ja bym sie nie zdecydował
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy