FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 80, 81, 82  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alekam1
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu warto zwrócić uwagę na to aby zamawiać materiały od dobrych producentów ja zazwyczaj kupuje od tego producenta betonu http://www.cemex.pl/ Ogólnopolskie firmy jak ta nigdy nie schodzą poniżej pewnego poziomu i zdecydowanie bardziej opłaca się kupować u nich u mniejszych producentów to nigdy nie wiadomo, można trafić na materiały słabej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 6:04 pm    Temat postu: dom Odpowiedz z cytatem

Budowa domu, to masa papierków, projektów, zezwoleń. Chyba nie podjął bym się tego zadania. Wygodniej jest kupić mieszkanie gotowe. Bardzo ciekawa ofertę znalazłem tu http://pasieki-komorniki.pl/ Mieszkania w malowniczej okolicy, spokój, dużo zieleni. Zabudowa bliźniacza, a do każdego mieszkania jest przynależny ogród. Można też wybrać mieszkanie z garażem. A do Poznania blisko, bo około 20 min drogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o budowę domów, to bardzo wam polecam związać się z jedną, solidną firmą, która wykona wam praktycznie cały dom. Ja jestem już po wielu przejściach z różnymi ekipami budowlanymi i drugi raz tego nie powtórzyłabym. W internecie znajdziecie trochę takich firm, ja znalazłam ostatnio http://muro.com.pl/ , która oferuje wam postawienie domu do stanu surowego jak i usługi wykończeniowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze by było mieć już zarezerwowaną firmę, bo dobre firmy to raczej nie czekają na klienta Smile Firma FACHMAN (działają w Mielcu i Rzeszowie) jest godna polecenia. Zajmują się budową domów od A do Z, łącznie z wykończeniówką. Mają bardzo dobrych pracowników, którzy znają się na rzeczy, chętnie podpowiadają ciekawe i praktyczne rozwiązania. Znam ich i polecam z własnego doświadczenia , budowali mi dom w ubiegłym roku, jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom warto zainwestować w ekologiczne rozwiązania np z http://eko-dom.szczecin.pl//index.php?l=0&s=8/14 Koszty bardzo szybko ci się zwrócą a komfort mieszkania będzie wysoki. My tez właśnie budujemy dom i myślimy o eko rozwiązaniach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 9:01 am    Temat postu: Budowa Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do poprzednich głosów: jeśli budujemy dom, to korzystajmy z usług znanej, najlepiej zaprzyjaźnionej ekipy. Mi dom stawiała firma kuzyna, zrobili wszystko profesjonalnie od wylania fundamentów po stawianie ścian, dachu itd. Jakby któryś z forumowiczów pochodził z okolic Morąga i był zainteresowany, polecam firmę PrimBud - naprawdę rzetelni i terminowi. Przy okazji chciałam Was zapytać o ważną rzecz związaną z domem. Wprowadziliśmy się jakieś dwa lata temu i absolutnie nie żałuję tej decyzji. Teraz wokół domu mam spokój i ciszę, codzienny kontakt z przyrodą i żaden natrętny sąsiad nie przychodzi "pożyczyć" cukru, a tak naprawdę obrobić tyłka innym sąsiadom. Zastanawiam się tylko nad ewentualną instalacją paneli fotowoltaicznych. Wydatek wprawdzie jak na jeden raz dość spory, kilkanaście tysięcy złotych, ale jak czytałam, po kilku latach inwestycja się zwraca. Namawia mnie do tego siostra, która taką instalację zamontowała u siebie trzy lata temu i sobie chwali. Widzi praktycznie same plusy: nie dość, że fotowoltaika jest bezobsługowa, nie trzeba jej ruszać po montażu, to jeszcze pobierana przez nią energia słoneczna jest darmowa. Instalacja nie generuje więc kosztów związanych z eksploatacją. Ja trafiłam w necie na ofertę Hewalexa - http://www.hewalex.pl/fotowoltaika i mogę napisać, że wygląda całkiem zgrabnie. Firma załatwia zarówno przygotowanie projektu, jak i montaż, my tylko składamy zamówienie. Jakie jest Wasze zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irt45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem w tym, że takich sprawdzonych i solidnych firm jest niewiele.
_________________________
kąty wrocławskie praca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duże znaczenie mają także drobne i pozornie mało istotne, akcesoria domowe. Mam na myśli takie rzeczy jak gong do drzwi, który również powinien być wybierany z najwyższą starannością. Warto zrobić dokładnie rozeznanie, co najlepiej by się sprawdziło dzwonek bezprzewodowy czy przewodowy który spełniłby nasze oczekiwania. Ważne, aby i takie rzeczy nie przyprawiały o zawał serca kiedy nad ranem rozlegnie się dźwięk jak z dzwonnicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno podczas budowy domu potrzebne będą Wam różne narzędzia i akcesoria. W tym celu warto odwiedzić stronę Artykuły Techniczne: http://artykulytechniczne.pl/produkty/narzynki.html. W ofercie mają bardzo duży wybór potrzebnych narzędzi. Wszystko można zamówić bez wychodzenia z domu, co jest bardzo wygodną opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, a ja ze swojej strony bardzo pochwale i polecę współprace z firmą http://www.ansterm.pl/jest to firma, która ma w swojej ofercie wysokiej jakości chemię budowlaną. Współpracowaliśmy z nimi przy budowie naszego domu. Trafiliśmy na tę firmę z polecenia naszego znajomego, budowlańca, który mówił, że wiele firm z branży z nimi współpracuje, bo ponoć są jednymi z najlepszych na rynku .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to wcale nie jest takie hop siup. My staramy się kupować tanie ale dobre materiały. Ostatnio np trafiłam na hurtownię artykułów metalowych Normazet - http://normazet.com.pl/ i chyba tam zamówimy wszystkie potrzebne śrubki, gwoździe itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyśl od razu o fotowoltaice najlepiej, zwłaszcza ze chcesz mieć domek oszczędny. na oze-shop masz dobre komponenty i ceny przystępne. myśle ze warto się zastanowić..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Sob Maj 13, 2017 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom dobrze jest się zastanowić nad odpowiednią firmą remontowo-wykończeniową, ja już swoją znalazłam na stronie http://wyremontujemy.pl. Swoją pracę wykonali bardzo szybko i profesjonalnie... Widać, że firma bogate doświadczenie, ponieważ potrafią zaproponować ciekawe i nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu dom staje się niezwykle nowoczesny i komfortowe. A o to namiary na firmę nr tel. 696 33 00 11, Poznań- ul.Głogowska 118-124
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edex
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2017
Posty: 16

PostWysłany: Nie Maj 14, 2017 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się może wydawac śmieszne i prymitywne ale warto pamiętać że drzwi i to dobrej jakości są podstawą przy budowie domu moi drodzy Smile bo bez tego ani rusz. http://tech-dom.wroclaw.pl/kontakt tutaj kupiliśmy na cały dom dlatego naliczony został większy rabat, ale jakościowe i solidne drzwi to przeżyją kilka pokoleń takie jest moje skromne zdanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 210

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanów się jeszcze nad tematem dostawcy prądu i gazu. Nie wiem z jakiej okolicy dokładnie jesteś, ale dobrą ofertę ma firma www.ewe.pl/ obsługują firmy i klientów indywidualnych. To też może być dobre rozwiązanie dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 80, 81, 82  Następny
Strona 7 z 82

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy