FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pralka dla alergików
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sung
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 32

PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 12:36 pm    Temat postu: Pralka dla alergików Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że są w pralkach dodatkowe programy, które wypłukują do 99,99 procent bakterii i detergentów z pranych ubrań, może ktoś to potwierdzić i wskazać pralki które maja tą funkcję?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Np. pralka Beko WMB 91242 LC z programem BabyProtect, który został stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych jak i odzieży dla osób mających alergie skórne. Jest to nic innego jak wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie, dzięki czemu program eliminuje bakterie oraz zapewnia oczekujące rezultaty prania i całkowite wypłukanie substancji piorącej, której pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych o czym informują producenci proszków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaz87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 33

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna funkcja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pralkę LG. Firma znalazła sposób na pozbycie się domowych alergii i wyprodukowała linię pralek LG Allergy Care, które uzyskały rekomendację Brytyjskiej Fundacji Przeciwdziałania Alergiom, spełniając jej rygorystyczne standardy. Moim zdaniem to jest skuteczny sposób w walce z alergią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralka WMB 51031 PL PT ma program BabyProtect został stworzony do higienicznego prania ubrań dziecięcych oraz osób cierpiących na alergie skóry. Dzięki dłuższemu praniu w wyższej temperaturze oraz intensywniejszemu płukaniu zostają wyeliminowane szkodliwe bakterie. Dokładnie wypłukuje środek piorący, który może być przyczyną alergii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia82
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 110

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miele W 3575. jest niezła jeśli pierzemy ubranka niemowlęce jak i ubrań ludzi zmagającymi się ze zmianiami alergicznymi, doskonale wypłukują

poniżej ranking:

http://www.strefa-zakupowa.pl/(...)zet-agd/pralka/
_________________
http://www.libra.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcemy kupić taką pralkę http://www.electro.pl/Pralka_BEKO_WMB_71231_PTM-653211.html Nie wiem czy jest dla alergików ale podoba mi się i cena nie jest zła. Co do środków do prania to ja staram się kupować antyalergiczne, specjalnie dla dzieci i do tej pory nie zauważyłam żadnej wysypki u dzieci. Po co kupować pralkę za nie wiadomo ile skoro można kupić specjalne, nieszkodliwe środki piorące?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 200

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka również ma alergię. Jaki model polecacie na 2016 rok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję rozejrzeć sie wśród katalogu Candy
http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu
Dobre pralki z funkcją antyalergiczną. Maja wiele programów, poza tym nie są drogie.

Jeśli córka ma alergie to może warto byłoby się również zastanowić nad pralko suszarką? Dzieki temu nie będziecie musieli rozwieszać prania, które powoduje w domu wilgoć i przez to jest wieksze ryzyko powstawania na ścianach grzyba.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sob Maj 27, 2017 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pralka nie jest tutaj tak istotna jak np płyny czy też proszki. Na to trzeba zwracać uwagę piorąc rzeczy alergika. Ja też jestem alergikiem i wiem jak to jest ważne. Teraz szukam aktualnie dobrej suszarki na parnie. Słyszałam, że ich https://www.leifheitsklep.pl/linomatic suszarki są bardzo dobre. Co o nich sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też myślę, że dobry środek piorący to podstawa. Ja od jakiegoś czasu stosuję do prania tylko i wyłącznie perły piorące Perlux i jestem zadowolona. Nie dość, że ubrania są zawsze czyste i pachnące to jeszcze nie zauważyłam, by środek jakoś uczulał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wopki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 45

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skupiłabym się raczej na środkach piorących. Uważam, że od nich sporo zależy. Ja mogę Ci polecić perły piorące perlux. Wiele osób jest nimi zachwyconych. Dobrze piorą, chronią kolory i łagodzą twardość wody. Uważam, że warto brać je pod uwagę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 9:54 am    Temat postu: Alergia, astma Odpowiedz z cytatem

Ja też podobnie, jak koleżanki wopka i malinowa, zwróciłabym raczej uwagę na środki piorące, ponieważ znajduje się w nich wiele czynników potencjalnie drażniących i alergizujących. Wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ od pięciu lat choruję na astmę oskrzelową, początkowo lekarze podejrzewali u mnie nawet PchP, ale to różne schorzenia, choć mają podobne objawy - http://www.totylkoastma.pl/poznaj-objawy-astmy-i-pochp,4.html. W każdym razie musiałam przewartościować swoje życie, ale coś za coś. Zdrowie jest jednak najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę są takie pralki? I one usuwają bakterie?
_________________
http://www.dywanszop.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 3:56 pm    Temat postu: Pralki Odpowiedz z cytatem

I to może rozwiązać problem wielu osób, właśnie alergików. A co zrobić, kiedy ubrania w troszkę starszej wersji śmierdzą po wypraniu? Jak czytałem na stronie https://www.restartagd.pl/dlaczego-ubrania-praniu-pralce-smierdza/, wystarczy na przykład wyczyścić filtr, czy wyprać pustą pralkę w 90 stopniach. Czy spotkał Was kiedykolwiek taki problem? Jak sobie poradziliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy