FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co po maturze?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korektor
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 23

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 1:45 pm    Temat postu: Co po maturze? Odpowiedz z cytatem

Witam, tak jak w temacie, mam pytanie do tegorocznych maturzystów, bo może ktoś ma podobne plany do moich. Do jakich szkól się wybieracie? Ja zawsze marzyłam o tym żeby zostać wizażystką i pracować w teatrze. Szkoła którą wybrałam ma dużą renom (szkoła policealna Dziewulskich: http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/) więc mam nadzieję, że ten wybór pomoże mi osiągnąć mój cel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja żałuję, że po maturze nie zrobiłam sobie rocznej przerwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad ciekawą szkołą policealną. Ja po maturze zgłosiłem się do www.medica.edu.pl w Szczecinie. Znajduje się tam świetna medyczna szkoła policealna. Po tym można mieć dobrą pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu trzeba zadecydować co chce się w życiu robić. Matura to tylko jeden z etapów, które nas czeka potem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto postawić też na szkołę policealną bo wybór kierunków w Cosinus jest bardzo duży. Ja uczyłam się w kilku i naprawdę jeżeli mowa o jakość prowadzonych zajęć, podejście nauczycieli przygotowanie do zajęć itd. to nie ma porównania. Ważne jest również to, że mają największe doświadczenie w tego typu nauczaniu dzięki czemu wszystkie aspekty są odpowiednio rozwiązane bez jakichkolwiek wątpliwości później przy podejściu do egzaminu z OKE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia lub szukać jakieś pracy. W niektórych przypadkach szkołą policealna to również dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. Decyzję dotyczącą studiów powinniście podejmować na spokojnie. Studia powinny być związane z waszymi preferencjami oraz zainteresowaniami. Jeżeli chcecie znać moje zdanie to uważam, że biotechnologia to strzał w dziesiątkę. Więcej, o tym czym zajmuje się biotechnolog możecie poczytać na http://biotechnologicznie.pl/ Wydaje mi się, że mogą oni liczyć na wysokie zarobki w przyszłości, więc zastanówcie się nad tym kierunkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina1918
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 62

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja studiowałam angielski w biznesie na jednej z krakowskich uczelni: http://wsekrakow.zohosites.com/ i jak najbardziej mogę polecić. Kraków to świetne miasto, szczególnie, jeśli chodzi o studencki czas. Poza tym, kierunek warto wybrać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, bo w końcu to ty będziesz go studiować najbliższe 5 lat. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do studiów to bardzo fajna jest Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie http://www.wsge.edu.pl/pl Siostra ją kończyla, studiowała zarządzanie a to kierunek wart uwagi, nadal się po nim szybko znajduje pracę i przyzwoicie zarabia. Odradzałbym kierunki typowo humanistyczne, jakies filologie czy filozofie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Sob Maj 11, 2019 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No po maturze to wiadowmo że warto wybrać się na studia, nie sądzę byś znalazł dobrą pracę. Studia to przyszłość każdego z nas, lepszy start na życie. ja długo sie zastanawiałem jaki kierunek wybrać i zdecydowałem sie na zarządzanie a spróbuję dostac się do Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur44343
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na te pytanie nikt łatwo nie odpowie.To naprawdę jest bardzo trudne.
_________________
uklady rownan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tiamti
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej od razu składaj papiery na studia, tylko wybierz mądrze... a potem od razu do pracy lub równocześnie szukaj pracy i studiuj. Szkoda marnować czas, a zawsze masz już jakieś doświadczenie.
_________________
https://banknocik.com.pl/ starocie kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 35

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zdaniu matury warto zastanowić się nad dalszą ścieżką kariery i wybrać taką drogę, która zapewni dobrą pracę i stabilizację. Według mnie godna zainteresowania jest oferta kształcenia Uczelni Techniczno – Handlowej w Warszawie. Przykładowo na studiach licencjackich dostępne są 4 kierunki i niemal 20 różnych specjalności. Wśród nich Bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalnością Kryminologia i kryminalistyka, o której informacje dostępne są na stronie https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/bezpieczenstwo-wewnetrzne/kryminologia-i-kryminalistyka . Warto spojrzeć. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadzik90
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 10

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ja od razu poszedłem do pracy na magazynie i jestem zadowolony. Teraz mocno pracodawcy stawiają na doświadczenie, dlatego warto już od najmłodszych lat myśleć o tym żeby je budować. Jesli chcesz iść jednak na studia lub kontynuować nauke to polecam coś technicznego, po swojej pracy wiem że ostatnio jest np. duze zapotrzebowanie na elektrykow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy, jaka branża Cie interesuje. Ja dokładnie nie wiedziałam co będę robić i na początku zaczęłam roczną przerwę, do tego pracę dorywczą w kawiarni i jakoś to było. Potem znalazłam we Wrocławiu szkolenia na UE - https://www.szkolenia.ue.wroc.pl/szkolenia.html i to był strzał w dziesiątkę. Jestem po takim szkoleniu i pracuje w branży, więc jak najbardziej polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy