FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak pomalować pokój dziecka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1068

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne kolory i może jakieś bajkowe motywy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 11:23 am    Temat postu: Pokój dziecięcy Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do zdania oczaka. Najlepsze do pokoju dziecięcego są jasne kolory, ja z mężem na przykład pomalowałam pokój córeczki na łagodny beż. Takie kolory działają uspokajająco na dziecko i koją jego nerwy. A tych, zwłaszcza w nastoletnim wieku, nie brakuje. Jakby ktoś z forumowiczów nie mógł się zdecydować na konkretną farbę, polecam Dulux Diamond Satin - https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-z-mieszalnika-diamond-satin. Farba lateksowa, więc tworzy powłokę najwyższej jakości, a dulux to znana w Polsce marka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem za jasnymi kolorami do pokoju dziecka. W pokoju mojej córeczki też użyłem farb dulux z https://www.dulux.pl/pl/produkty/wnetrze w kolorze żółtawym. Do tego ma jeszcze jakieś kolorowe akcenty aby nie było nudno. Farbę wybrałem taką aby łatwo się zmywało zabrudzenia. Moja królewna w przyszłości pewnie będzie artystką, bo kartek jej nie starcza i czasem coś maźnie na ścianie. Nie jestem za tym aby przypisywać jakiś konkretny kolor jakiejś płci. No wiecie mówi się, że dziewczynka na różowo a chłopczyk na niebiesko. Jakoś to mnie nie przekonuje i uważam to za bardzo seksistowskie podejście. A kolor wybieraliśmy wspólnie z małą która ma 4 lata. Nie powiem, że nie wygląda to ciekawie jak w jednym rogu pokój ma kolor czerwony zaś już w następnym jest to zielona plama. Cały pokój ma też minimalną ilość mebli. Staramy się także by mała miała tylko tyle zabawek ile potrzebuje. Jak już przestaje się jedną bawić to się jej z domu pozbywamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert Porta
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 14

PostWysłany: Nie Maj 14, 2017 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
w pokoju dziecka szybko wkrada się nieład, dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniach, które ten nieład okiełznają. Wspomnieliśmy o tym w artykule na naszym blogu https://www.porta.com.pl/blog/post-186-roz-i-niebieski-to-sztampa-10-zasad-jak-stylowo-urzadzic-pokoj-dziecka.html . Oprócz tego wzięliśmy pod uwagę też inne aspekty urządzania pokoju dziecka, dlatego zapraszamy do lektury.
Pozdrawiam,
Ekspert Porta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liquor44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że dobry pistolet do malowania jest w stanie dużo ułatwić. Np. fajne propozycje są tu http://narzedzia5.pl/pistolet-do-malowania/
_________________
Cóż, jeśli jest wszechobecna, nikt nie śmie nazwać jej zdradą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katpio123
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 54

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy robić delikatny miętowy na jednej ścianie a reszta biała i wydaję mi się, że powinno być ładnie. Tylko teraz mamy trochę inny problem a mianowicie jak usunąć farbę strukturalną bo wcześniej właśnie tak mieliśmy pomalowane. Miał ktoś z Was podobny problem ? .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy