FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urzadzić biuro ?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 1:21 pm    Temat postu: Jak urzadzić biuro ? Odpowiedz z cytatem

Witajce! Może ktos z Was orientuje się jak urządzić dobrez i gustownie biuro ? Moze podrzucicie mi jakiś pomysł? Duzo wiadomości zebrałam z salonu informacyjnego na temat Meble biurowe i powiem Wam że ciut mi się rozjaśniło , a Wy jakie porady macie odnośnie aranżacji wnętrz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Serkmiej
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić http://ideaprestige.eu/ i biuro wirtualne. Tym sposobem nie trzeba się martwić o to, jak biuro należy usprawnić. Robią to po prostu za nas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irekk
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W biurze warto zwracać uwagę nie tylko na to aby było ładnie ale też na to aby było praktycznie. Wygodny fotel, dobre szafy na dokumenty najlepiej metalowe. Na tego typu wyposażeniu nie warto oszczędzać.
_________________
http://blogep.com/it/ Mój BLOG
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niestety za wiele nie pomogę.. moje biuro to kawałek oddzielonwje akustyczną ścianą działową sowan powierzchni w salonie Smile ale jak sa pomysły które można wykorzystać w małym domowym biurze przy pracy zdalnej to chętnie też poczytam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
white87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 39

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble biurowe muszą spełniać dwie podstawowe funkcje: być praktyczne i ergonomiczne. Wygoda użytkowania powinna być na 1szym miejscu, chociaż oczywiście design również jest ważny Smile Ale nie ma co wybierać mebli ładnych, a niewygodnych lub mało funkcjonalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inhooer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak meble i ściany są w kolorach naszej marki. Wtedy ładnie się to komponuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
katpio123
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 54

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro będzie wizytówką Twojej firmy więc lepiej zainwestować i skorzystać z usług specjalistów. Moja siostra od czerwca otwiera nowe biuro i będzie je urządzać z http://www.mo-architekci.pl/ . W domu jak coś niefajnie urządzisz to pół biedy, ale biuro widzą Twoi klienci. Musi być ładnie i elegancko zorganizowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
centosz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi by wystarczyło biurko i krzesło Razz i troche zieleni dla lepszej pracy szarych komórek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprościej to będzie chyba zamówić meble na wymiar, wtedy mamy pewność, że wszystko będzie do siebie pasować, poza tym można wybrać projekt, uzgodnić z wykonawcą szczegóły. Firma http://www.estaco.pl realizuje takie zamówienia, jak ktoś byłby zainteresowany, mają dobre opinie, cieszą się uznaniem, ekipa jest zgrana, można im zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klonowy33
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 58

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałem super nowoczesne biurka, które mi bardzo przypadły do gustu Smile Takie nowoczesne rozwiązania moim zdaniem świetnie się sprawdzają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj znajdziecie najlepsze rozwiązania - https://sklep-meblowy-gama.pl/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko chyba zależy od gustu. Mnie osobiście podoba się połączenie nowoczesności z elegancją. No i oczywiście jasne barwy. Myślę, że warto poszperać w sieci i poszukać jakichś gotowych projektów. Oprócz tego trzeba też pomyśleć o porządnym wyposażeniu i sprzętach biurowych. Tutaj np. mają dobrej jakości laminatory Fellowes . Warto sobie rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również stawiałbym na nowoczesność. Fajnie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw to trzeba by było mieć biuro. Choć z tym wielkiego kłopotu nie ma. Posiadając taki wybór jak oferuje http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa&district%5B%5D=srodmiescie to z wyborem biura pójdzie jak z spłatka. Tylko dla osób nie zdecydowanych, patrz na mnie, wybór jest tak duży, że nie musi to być wcale takie łatwe. No ale jeśli chodzi o wystrój to ja uważam, że takie biuro powinno spełniać trzy Marynki. Po pierwsze powinno być eleganckie. Takie biuro dużo mówi o firmie. Ja jest ono niechlujne to klient nie pojawi się tam drugi raz. Po drugie minimalizm. Jakoś nie lubię zagraconych powierzchni. A po trzecie powinno być urządzone nowocześnie i jasno. Jak jest gdzieś ciemno to człowiek czuje się o wiele bardziej zmęczony. W jasnych pomieszczeniach o wiele wygodniej się pracuje. A jeśli chodzi o styl nowoczesny to wydaje mi się on bardzo czysty i elegancki. Znaczy łatwiej zachować w nim tą czystość. Tak moim zdaniem powinno być urządzone biuro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bergamesca
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2017
Posty: 23

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno podstawą wystroju każdego biura są meble do biura, dlatego warto je umiejętnie dobrać, aby były wygodne i ergonomiczne Smile No i oczywiście aby tworzyły odpowiedni klimat i były spójne z wiezerunkiem firmy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy