FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie ogrodzenie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sob Cze 18, 2016 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz mieć dobrej jakości ogrodzenie to najlepiej zajrzyj na http://www.foresta-fencing.pl/ Z tego co widziałam mają bardzo obszerną ofertę z róznego rodzaju ogrodzeniem. Sama zastanawiam się nad zamówieniem tam siatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 8:57 am    Temat postu: brama Odpowiedz z cytatem

Od razu pomyśl o dobrej bramie wjazdowej. Ja proponuję zapoznanie się z propozycjami http://www.nice.pl/Produkty,121/Automatyka_do_bram Chyba najlepszym rozwiązaniem jest brama przesuwna na pilota. Taka brama bardzo ułatwia życie. Nie musisz w razie deszczu wychodzić z auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roman2222
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 69

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 8:06 pm    Temat postu: siatki leśne Odpowiedz z cytatem

na rynku mamy bardzo dużo różnego rodzaju ogrodzeń czy to domów czy tez ogrodzeń przemysłowych a nawet ogrodzeń tymczasowych do organizowania impres masowych. A ja wam podam stronkę gdzie znajdziecie siatki leśne http://nowoczesne-ogrodzenie.pl/siatki-lesne/ takie siatki rewelacyjnie nadają się w ogrodnictwie są nierdzewne mogą służyć do ogradzania przed zwierzętami ale również nadają sie do pnączy czy też winogron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym połączeniem jest typowe ogrodzenie panelowe dookoła działki a z przodu postawienie czegoś bardziej estetycznego w stylu ogrodzenia łupanego. Ja przynajmniej u siebie tak zrobiłem Smile Całość zamawiałem od firmy Pro Ogrodzenia bo mają bardzo fajne ceny a dowożą ogrodzenia na terenie całej polski. Do tego mają naprawdę świetne ogrodzenia łupane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o tych ogrodzeniach http://tcsogrodzenia.com ? Uważam, że warto zajrzeć na ich stronę. Mają ciekawe rozwiązanie w atrakcyjnych cenach. Poza tym uważam, że ogrodzenie musi być dobrej jakości. To jest bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamM85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy jestem jak się zapartujecie na ogrodzenie kompozytowe? Dla mnie mają one wygląd drewna ale jednak w bardziej nowoczesnym wydaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy dopiero na samym początku budowy i zdecydowaliśmy się na ten moment na ogrodzenie z paneli. Sporo poczytałem i taki montaż ogrodzenia z paneli wcale nie jest taki trudny i można go wykonać samodzielnie. A wy tego typu prace wykonujecie samodzielnie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiego ogrodzenia z paneli fajnie sprawdziłaby się tego typu brama skrzydłowa. Mają uniwersalny wygląd a przede wszystkim to bardzo stabilna konstrukcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się jakoś nie podobają płoty z paneli. Jakoś ogólnie płoty drewniane mi się nie podobają. Kojarzą mi się z wsią. Tylko takie płoty zawsze występują w starych filmach takich jak Sami Swoi czy Pan Tadeusz, albo chociaż w filmie Jak rozpętałem drugą Wojnę Światową. A poza tym zza takich paneli nie widać ogrodu. A ja nie po to tyle czasu tam spędzam dbając i sadząc kwiaty, żeby nikt nie podziwiał mojego ogródka. Mi się bardziej podobają takie metalowe płoty, ale nie osiatkowane, bo te z kolei kojarzą mi się z działeczkami. Na które nigdy nie mogłem wchodzić, ale mnie ten zakaz nie powstrzymywał. U siebie w domu mam dość potężny płot z prętów metalowych. Raz w roku w okresie letnim maluje go farbą z http://nobiles.pl/produkty/metal/nobiles-nobiepoksyd/ i muszę przyznać, że choć ma już pięć lat nadal wygląda jak nowy. Mój płot jest czarny choć widziałem u kogoś identyczny płot, ale zielony. No kto maluje płot na zielono. Znaczy wiem, że takie osiatkowane się malowało na zielono. Ale jakoś do tych prętowych mi nie pasuje ten kolor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antoniusz_199
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sob Maj 13, 2017 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam u siebie bramę przesuwną i zastosowałem u siebie takie rolki do bram które się idealnie sprawdzają. Łatwe w montażu i co najważniejsze widać że są bardzo solidne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam słupy betonowe co 2 metry połączone drewnianymi belkami. Na każdym słupie mam kształtki ogrodzeniowe https://kmk-klinkier.pl/ksztaltki-ogrodzeniowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zastanawiam się nad dobrym ogrodzeniem, teraz jednak myślę nad firmą http://www.ogradzamy.pl/produkty/furtki-i-bramy-ogrodzeniowe-15/ tutaj też znalazłam wiecie ciekawych artykulów, które pomogą mi np samemu postawić takie ogrodzenie, chocby te prowizoryczne tymczasowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sob Maj 27, 2017 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym w ogrodzie zainwestował spore pieniądze w ogrodzenie, gdyż jest to poniekąd dobra ochrona naszej działki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nocolas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 5
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś z plastiku? Mi się wydaje, że jest to opcja, którą warto przemyśleć. Dość ciekawe sztachety plastikowe są np. tu.
_________________
We właściwych rękach ogień dostarcza światło i ciepło, w niepowołanych może okazać się niszczycielską siłą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem zdecydowaliśmy się na ogrodzenie z cegły Lode, też elewację domu mamy wykonaną z tego materiału. Razem bardzo ładnie się prezentuje i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Realizacje możesz zobaczyć na stronie producenta http://lode.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy