FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ranking pożyczek gotówkowych
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruppssa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 190

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 3:16 pm    Temat postu: Ranking pożyczek gotówkowych Odpowiedz z cytatem

Gdzie w dzisiejszych czasach najlepiej brać kredyt gotówkowy ? Zobaczcie na ranking pożyczek i sprawdźcie swoją zdolność kredytową !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kondzil
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 69

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli szukacie pożyczek na 60 dni to zapraszam do serwisu.

Ostatnio zmieniony przez kondzil dnia Pon Sie 27, 2018 4:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2016 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie wiesz gdzie wziąć kredyt to czytaj w sieci gdzie ludzie biorą i jakie mają opinie. Dużo słyszałam o kredyt123 porady też ponoć udzielają jeżeli tego potrzebujesz wiec według mnie duży plus Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadiuszd2000
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Warszwa

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 4:15 pm    Temat postu: Chwilówka Odpowiedz z cytatem

Już gdzieś tutaj na forum powtarzałem że jeżeli chcecie się bawić w pożyczki chwilówki to proponuje wam zapoznać się z http://www.prorank.pl/extraportfel mają bardzo niskie oprocentowanie pierwsza pożyczka to koszt max 10 zl plus grosz na weryfikację..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki ranking chwilówek jest również dostępny na stronie http://crediteo.pl/pozyczki/top-ranking-chwilowki-internet-2015/ Ogólnie jeśli chodzi o duże kwoty, szczególnie na mieszkanie, to lepszym wyborem jest kredyt mieszkaniowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 4:38 am    Temat postu: pożyczka Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie pożyczkę to proponuję porównać oferty https://pozyczki-online.info/ Tu macie podane firmy pożyczkowe i ich oferty pożyczek. Każda propozycja dokładnie opisana. Podane są kwoty, terminy spłat i warunki na jakich przyznawana jest pożyczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 18

PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym z tymi pożyczkami uważała, za tym naprawdę nie kryje się nic dobrego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monciakop
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat pożyczki online mogą być zdradliwe bo przez łatwość zaciągania można podjąć pochopną decyzję i później takiej chwilówki nie możemy spłacić... jak już koniecznie trzeba korzystać z takich pożyczek to wybierajmy darmowe pożyczki, jak tutaj http://www.pankasa.pl/pierwsza-pozyczka-za-darmo, dzięki temu zaoszczędzimy dużo środków.

Jeśli korzystać z chwilówki online od czasu to czasu to takie rozwiązanie rzeczywiście jest przydatne. Niestety znam jedną osobę, która ma kilkanaście chwilówek i sam już nie pamięta gdzie i ile pożyczył... a wystarczyło tylko odrobinę rozsądku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo wielu negatywnych opinii, pożyczka może okazać się naprawdę szybkim i wygodnym rozwiązaniem. Teraz firmy pozabankowe bardzo często oferują pierwsze chwilówki całkowicie za darmo, aby zachęcić klientów do ponownego skorzystania z ich usług. Jak chcecie wziąć pożyczkę, warto szukać za pośrednictwem porównywarki, zobaczcie sobie chwilówki na lowcachwilowek moim zdaniem to najszybszy sposób na znalezienie dobrej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 8:19 am    Temat postu: Kredyty, pożyczki Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że trafiłam na ten temat, to może mi pomożecie. Chcę kupić motor, taki do 5 lat. Trochę grosza przez ostatni rok odłożyłam, ale i tak prawdopodobnie nie obędzie się bez kredytu. Tutaj na forum jest sporo rankingów pożyczek, a macie może jakieś rankingi kredytów gotówkowych? Po lekturze tego artykułu - http://www.epozyczka24.pl/gdzie-tak-naprawde-warto-wziac-kredyt-gotowkowy/ wiem, że warto szukać porad w tym zakresie właśnie na forach. Potrzebowałabym takiego kredytu do 15 000 zł, z niezbyt długim okresem spłaty. Podpowiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frodo45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o tych komentarzach: http://bystrefinanse.pl/profi-credit ? Zastanawiam się nad wzięciem tej pożyczki, ale nie jestem do końca przekonany. Jak sądzie, warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zaletą chwilówek jest to, że można je szybko wziąć i nie trzeba milionów formalności załatwiać. Jak ostatnio potrzebowałem takich pieniędzy, że tak powiem – na gwałt, to właśnie brałem chwilówkę. szybka chwilówka przez internet jest w 99% przypadków przyznawana, uważam że to kwestia tego jak stoimy z bikiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ważne rankingi, od wszelkich pożyczek pozabankowych lepiej się trzymać się z daleka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pożyczamy pieniądze na krótki czas np. wypadł nam niespodziewany wydatek, na który nie mamy pieniędzy, to wydaje mi się, że chwilówka nie jest złą opcją. Teraz pożyczkodawcy udzielają pożyczek bezpłatnie, przynajmniej tych pierwszych dla nowych klientów, także oddajemy tyle samo, co pożyczamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy