FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie kuchni.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basiq
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolak napisał:
Podstawą są oczywiście meble. Tylko jak je wybrać? Oczywicie zobacz najmodniejsze kuchnie i zakop się w stosie katalogów i Ci się najpewniej odechce Razz Trzeba mieć choć minimalny pomysł na aranżacje, żeby później w setkach propozycji wybierać tylko te, które są najbardziej zbliżone do naszego ideału. A późnej sprzęt. Nie wyobrażam już sobie kuchni bez zmywarki i kawiarki ... Laughing

I lodówki Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek77
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble, nowoczesny sprzęt - to oczywistości, ale tak jak piszecie trzeba mieć też pomysł na aranżację kuchni. Ja lubię kuchnie nowoczesne i w takich świetnie wygląda grzejniki INVENTIO od Instal-Projekt - http://www.instalprojekt.com.pl/grzejniki/elegante-design/art,17,dostepne-modele,7.html. Poza funkcją grzewczą, taki grzejniki pełni także funkcje dekoracyjne, a również może służyć jako tablica do codziennych notatek.
Powrót do góry
goska
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam aranżować swoje mieszkanie, robie to przynajmniej 2 razy do roku, zmieniam dodatki na inne kolory, które zależą od pory roku i mojego nastroju. Obecnie zastanawiam się nad ciekawym kolorem chlebaka , który jest moim zdaniem wisienką na torcie jeśli chodzi o kuchnie

Ostatnio zmieniony przez goska dnia Pią Cze 09, 2017 8:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
sanqi321
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam serdecznie meble nierdzewne z tego sklepu: https://www.gastrro.pl/meble-nierdzewne.html. Zamówilem super tanio i jakość pierwszorzędna, ogólnie jestem pod dużym wrażeniem.
Powrót do góry
Miłka83
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrażam nie mieć w kuchni mebli na wymiar, w końcu jest to pomieszczenie często o niestandardowych wymiarach, a przynajmniej tak jest u mnie, więc naprawdę cieżko byłoby wybrać coś gotowego. Dużo łatwiej jest skorzystać z usług takiej firmy meble na zamówienie Radom i po prostu mieć wymarzone meble, idealnie pod naszą kuchnię.
Powrót do góry
kama
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 12:03 pm    Temat postu: kuchnia Odpowiedz z cytatem

my w pracy zamawialiśmy meble kuchenne w tej firmie http://www.vimexmeble.pl/items/kuchnie-i-aneksy-biurowe/ i jesteśmy bardzo zadowoleni
Powrót do góry
ametyst
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że szafki do kuchni warto zrobić na zamówienie. Nasze mają co prawda dopiero dwa miesiące, ale jesteśmy z nich zadowoleni, teraz na kuchnianawidelcu.pl kupuję rózne akcesoria i ozdoby. Przyznam, że koleżanka, która mi ich poleciła miała rację, że mają świetne i niedrogie rzeczy. Kupiłam już szklane pojemniki na sypkie produkty i przyznam, że szkło jest bardzo grube, pojemniki sa faktycznie porządne, a i ładnie się prezentują. jeden ma na blacie i trzymam w nim ciasteczka. Zamierzam jeszcze kupić sobie ta deskę z łupka, ale ekstra wygląda, ta czerń będzie świetnie kontrastować z szafkami.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: