FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wakacje 2017

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 11:42 pm    Temat postu: Wakacje 2017 Odpowiedz z cytatem

Według mnie wyjazd nad polskie morze to bardzo dobry pomysł. Chociaż ja wole być w regionach w których nie ma latem aż tak dużo ludzi i jest bardziej spokojnie. Szukam teraz dla nas domków w fajnej okolicy. Wstępnie spodobała mi się ta oferta http://lazurowybrzeg.pl/oferta/ w okolicy sporo atrakcji. Ceny za domki nie są wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zupełnie nie mam pomysłu na wakacje w tym roku.
Powrót do góry
malinowa
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wakacje trzeba je planować dużo wcześniej to bardzo pomaga w uniknięciu chaosu. Warto w tym wszystkim pamiętać o bezpieczeństwie naszych pociech. Ja ostatnio słyszałam o ich http://www.siband.pl/realizacje/ opaskach na rękę na których można umieścić numer telefonu rodziców. Według mnie jest to jedna z rzeczy w którą warto zainwestować. Uważam, że cena 7 zł nie jest wygórowana jak na rzecz która ma pomagać rodzicom gdy dziecko gdzieś się zgubi
Powrót do góry
michalsobczak
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wyjazd nad polskie morze to bardzo dobry pomysł. Chociaż ja wole być w regionach w których nie ma latem aż tak dużo ludzi i jest bardziej spokojnie. Szukam teraz dla nas domków w fajnej okolicy. Wstępnie spodobała mi się ta oferta http://lazurowybrzeg.pl/oferta/ w okolicy sporo atrakcji. Ceny za domki nie są wysokie.
Powrót do góry
diamond_princess
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uwielbiam wakacje nad polskim morzem. Praktycznie każdego roku wybieramy się do Łeby. Wynajmujemy jakiś ładny apartament i warunki są naprawdę super. Ze swojej strony mogę polecić stronkę http://leba-apartamenty.pl/
Powrót do góry
Aza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku na kierunek wakacyjny wybrałam Czarnogórę. Jadę podziwiać jej piękne i urokliwe miejsca z Wytwórnią Wypraw. Ma ona w swym planie rozpisane zwiedzanie takich miejsc jak Kotor czy Bar jak również atrakcje podnoszące troszkę adrenalinę czyli spływ łodziami Tarą i przepiękny kanion Tary. dodatkowo odwiedzę Bośnię i Hercegowinę jak i Macedonię i Serbię. Myślę, że to będą udane wakacje.
Powrót do góry
Milena1990
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie nie ruszam z kraju. Tyle sie teraz dzieje, że wolę nie ryzykować. W sumie wyjazd nad polskie morze nie jest złym pomysłem. Znalazłam nawet taki fajny pakiet na rodzinne wakacje nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze. Pakiet obejmuje noclegi, wyżywienie i różnorodne atrakcje. To fajna opcja takie połączenie leżenia na plaży z aktywnym wypoczynkiem. Najbardziej zalezy mi na tym, aby dzieci się nie nudziły ale w Primavera jest zajęć, że z pewnością świetnie spędzą czas.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: