FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ranking pożyczek gotówkowych
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że chwilówka online nie ma tylko jednego rankingu, tak naprawdę dobra oferta, może czekać na siebie w każdym zakątku sieci, choć jak miałabym polecić to wolałabym pożyczkę na Credy, tam wypełnianie wniosku jest ultra szybkie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem jak pożyczka to tylko tutaj https://kredytok.pl/ . Pożyczka przez telefon, formalności ograniczone do minimum. Załatwiasz wszystko z doradcą , a potem możesz odebrać pieniądze w punkcie poczty Polskiej lub banku pocztowego. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki ranking może być tylko i wyłącznie punktem wyjścia ale nigdy, podstawą do zawarcia umowy kredytowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma inne zdanie co do chwilówek. Czasem darmowa chwilówka pomaga nam w sytuacji gdy mamy nagły wydatek a nie mamy pieniędzy. Ale fakt trzeba czasem poczytać o chwilówkach i na co trzeba zwracać uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peweXX
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często rankingi właśnie umożliwiają od razu podjęcie takiej pożyczki, według mnie to świetna sprawa, bo dzięki temu możemy od razu podjąć pieniądze z pewnością, że oferta która była przedstawiona w porównywarce będzie identyczna dla oferty którą dostaniemy już bezpośrednio Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 12:22 pm    Temat postu: Kredyty, pożyczki Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z porównywarek, bo jest to narzędzie dzięki któremu zyskujemy dostęp do wiedzy o ofertach różnych banków. Warto moim zdaniem przed staraniem się o pożyczkę prześledzić różne oferty, zrobić dogłębny research i dopiero udawać się do konkretnej placówki. Ja tak zrobiłam i ostatecznie zdecydowałam się na pożyczkę w santander banku - https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy,1.html. Korzystne warunki, szybki dostęp do pieniędzy, które otrzymałam w ciągu kwadransa od pozytywnej decyzji banku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ohnaw
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 11

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam ze strony http://bezpiecznechwilowki.pl co prawda to nie ranking, ale porywnywarka i mysle ze to jeszcze lepsze bo w czasie rzeczywistym mozna spojrzec na zestawienie ponad 20 ofert i wybrac dla siebie ta najlepsza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać ich w dobrych porównywarkach takich jak ProCredit https://procredit.pl , w takich miejscach masz wiele ofert i dzięki temu łatwiej jest znaleźć ta konkretną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola211
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rankingi pożyczek krótkoterminowych są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które pilnie potrzebują gotówki, a nie mają czasu na przeszukiwanie stron internetowych różnych firm. Ja sama korzystałam już z porównywarek chwilówek oraz właśnie takich rankingów. Ostatnio zainteresował mnie tez artykuł https://www.porownano.pl/artykuly/pytania-i-odpowiedzi/pozyczka-na-60-dni-najlepsze-oferty opublikowany w serwisie Porownano.pl, który dotyczy najlepszych ofert pożyczek na 60 dni. Warto się z nim zapoznać. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Robert43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 123

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma zamiar wziąć pożyczkę lub chwilówkę to polecam zapoznać się z poradami zawartymi na tej stronie internetowej https://chwilowkainternetowa.000webhostapp.com/. Mi to bardzo pomogło zanim zdecydowałem się na pierwszą w swoim życiu chwilówkę. Czasem dobrze jest zasięgnąć wiedzy innych, bardziej doświadczonych. Zwłaszcza jeśli chodzi o finanse.

Ostatnio zmieniony przez Robert43 dnia Pią Lut 08, 2019 11:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 762

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zainteresuje was oferta firmy AASA uważam, że ich oferta jest na prawdę dobra. Można szybko pożyczyć potrzebną kwotę. Sami decydujecie o tym ile pożyczanie i na jak długo. Poczytajcie bo wszystkie informacje są na stronie. Znajdziecie tam na stronie tez bardzo fajny blog, który warto poczytać. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dovor
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 127

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy przy tym temacie to pamiętajcie, że w razie trudności ze spłatą zobowiązań w terminie możliwa jest konsolidacja kredytów firmowych Wrocław. Można się o nią ubiegać w firmie pozabankowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy